Przerażająca wizja Jackowskiego. Wojsko i stan wyjątkowy…

Udostępnij:

Kolejna wizja jasnowidza z Człuchowa Krzysztofa Jackowskiego dla Polski nie napawa optymizmem, wszystko jak zwykle opublikował na swoim kanale w serwisie YouTube. Najbliższa przyszłość nie rysuje się w jasnych barwach, gdyż mają czekać nas naprawdę ciężkie chwile.

Czytaj też: Oliwia Bieniuk zupełnie jak matka! Ludzi wryło na sam widok

Krzysztof Jackowski od lat informuje opinię publiczną o swoich wizjach przyszłości. Od jakiegoś czasu za medium przekazu służy mu serwis YouTube. Na jego kanale regularnie pojawiają się nagrania, w których jasnowidz opowiada, co takiego zobaczył w swoich wizjach. Tym razem nie rysuje się ona w jasnych barwach.

Na filmie Jackowski informuje, że najbliższa przyszłość przyniesie nam diametralne zmiany. Z powodu, cały czas pogorszającej się sytuacji epidemiologicznej, rząd będzie zmuszony wyprowadzić na ulice Polski oddziały wojskowe. Które w niektórych regionach ograniczą również przemieszczanie się ludności.

„Ja mówiłem w którejś audycji wstecz, że widzę dużo karetek w jednym miejscu. Widziałem taki obrazek, gdzie jest mnóstwo kolejek i karetek przed szpitalami zakaźnymi. Wzrost pandemii będzie duży w najbliższym czasie, bardzo duży. To idzie wszystko w kierunku zrobienia trzech bardzo ważnych restrykcji. Nie wykluczam, że w naszym kraju też bardzo szybko zostanie wprowadzony stan wyjątkowy […] Mówiono, że szkoły prosperują dobrze – ja mam wrażenie, że mimo wszystko, to wszystko runie. Rząd chce pokazywać, że w niektórych gałęziach nie jest jeszcze tak źle, nie chce robić nadmiernych obostrzeń. Natomiast one się i tak pojawią, ponieważ to będzie wyglądało tak, jakby ta zaraza wzrastała i trzeba będzie użyć nadzwyczajnych środków”

– mówi w nagraniu zamieszczonym na YouTube, Krzysztof Jackowski.

YouTube: Nowa wizja jasnowidza z Człuchowa Krzysztofa Jackowskiego nie napawa optymizmem

Jasnowidz z Człuchowa przewiduje, że w najbliższych tygodniach sytuacja epidemiologiczna w kraju, związana z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2, pogorszy się na tyle, że rząd będzie zmuszony do wprowadzenia drastycznych zmian. Między innymi na ulice wyjdzie wojsko, które dostanie dużo większe uprawnienia decyzyjne.

„Premier uruchomi resort wojskowy i wojska będzie dużo. Teraz ta sytuacja jest jeszcze kontrolowana. Także ja uważam, że w kwestii dwóch tygodni nastąpi takie załamanie, że będzie bardzo dużo wojska. Dojdzie do takiej sytuacji, że w niektórych rejonach Polski przemieszczanie się będzie musiało być uzasadnione […] Rzeczywiście, jeżeli rząd wprowadziłby stan wyjątkowy, to wojsko będzie jak najbardziej potrzebne i na miejscu […] Dojdzie do sytuacji, w której pan premier da resortowi obrony, czyli wojska, nadzwyczajną władzę decyzyjną. To będzie cwane, ponieważ restrykcje będą naprawdę niekonstytucyjne chwilami, ale nie będzie decydowała o tym władza, tylko resort wojska. […] Nie rząd będzie za to odpowiedzialny, tylko resort wojska”

Jeżeli przepowiednia Jackowskiego faktycznie się sprawdzi to przed nami naprawdę ciężkie czasy.

Źródło: Webniusy

Polecamy również:

Nowe fakty w sprawie przejęcia Polska Press przez Orlen

Miller z zespołu „Boys” ujawnił prawdę o muzykach Disco Polo. Wściekną się

wPolityce: Oto kim jest sędzia która zablokowała przejęcie Polska Press

Szokujące słowa Nowaka po wyjściu z aresztu. To jeszcze nie koniec…

Roman Giertych składa pozew przeciwko TVP. Chodzi o materiał o katastrofie smoleńskiej

„Policja spałowała kobietę”: ujawniono dłuższe nagranie! Widać co się wydarzyło wcześniej

, ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");