Ostry atak ojca Kuby Wojewódzkiego na Andrzeja Dudę! Skandaliczne słowa

Co ma ze sobą wspólnego Kuba Wojewódzki, Andrzej Duda i Bogusław Wojewódzki (Ojciec Kuby Wojewódzkiego)? Z pewnością nie za wiele biorąc pod uwagę dawne zachowanie Kuby i jego taty w mediach przed kilkoma laty.

Król TVN niejednokrotnie podkreślał, że za aktualnie rządzącą w Polsce partią raczej za bardzo nie przepada. Udowodnił to dodatkowo na antenie Rock Radio, gdzie zadzwonił do swoich rodziców. Reakcja ojca samozwańczego król-a TVN była bezcenna.

Kuba Wojewódzki i Andrzej Duda

Kuba Wojewódzki to samozwańczy król TVN, który słynie między innymi z licznych skandali i kontrowersji. Dziennikarz od lat podkreśla, że raczej z prawą stroną polskiej polityki jest mu nie po drodze. Ba! w jego podejściu z pewnością może liczyć na poparcie rodziców, którzy podczas jednej z radiowych audycji w Rock Radio przyznali, podkreślili dosadnie swój stosunek do aktualnego prezydenta Andrzeja Dudy.

Kuba podczas audycji postanowił zadzwonić incognito do swoich rodziców namawiając ich do zapisania się do jednego z fanclubów.

– Łukasz Sędziński, Ad Memoriam – przedstawił się rozmówca, po czym zaczął wkręcać najpierw matkę Wojewódzkiego, a potem ojca. Zapraszał ich do przystąpienia do Fanklubu Ocalonej Hostii (to oczywiście nawiązanie do wydarzeń w wilanowskiej Świątyni Opatrzności Bożej, gdzie prezydent elekt Andrzej Duda podniósł z podłogi hostię). – Członkostwo jest bezpłatne, będziemy wspominać bohaterski czyn pana prezydenta, śpiewać pieśni pochwalne, będziemy palić kukłę Komorowskiego – mówił rozmówca.

– Spier… pan ze swoją Dudą i ze swoją hostią – usłyszał żartowniś w słuchawce.

– Tatusiu, dziękuję! Reprezentowałeś nas krótko, ale dzielnie – skomentował to Kuba Wojewódzki.

Źródło: YouTube

Polecamy także:

Wykrzyczał prawdę także o zamachu na WTC? Po tym jak to wyznał, zginął z rąk policjanta

Największe polskie gwiazdy także bez matury! Nie do wiary…

Wystarczy także jedna szklanka dziennie! Efekty widać od razu

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →