Gwałcili dzieci, wszystko nagrywali. W sądzie pękali ze śmiechu gdy sędzia opisywał drastyczne szczegóły brutalnych gwałtów

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ta sprawa mocno bulwersuje. Obraz okrucieństwa i bezduszności. Sprawa była bardzo głośna, w wyniku rozprawy skazano na 14 lat więzienia 28-letniego informatyka, który wraz z kilkoma kolegami, na działce miał wykorzystywać seksualnie dzieci a następnie filmy z gwałtów udostępniać w sieci. Według lokalnych mediów, skazani na sali sądowej uśmiechali się, momentami śmiali na głos.

Czytaj też: Dantejskie sceny podczas wizyty Tuska! Zaatakowani dziennikarze i liderzy PO

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W kacie oskarżenia czytamy, że główny oskarżony pochodzący z Muenster (Nadrenia Północna-Westfalia) wraz z kilkoma znajomymi, przez kilka dni, w altanie na działce mieli wykorzystywać seksualnie dzieci. Następnie nagrania tych haniebnych aktów udostępniano w darknecie.

28-letni mężczyzna miał brutalnie zgwałcić 11-letniego syna swojej obecnej partnerki, a następnie udostępnić go znajomym, którzy również dokonywali na nim agresywnych aktów seksualnych.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

28-letni informatyk skazany na 14 lat, pozostali otrzymali niższe wyroki

Wyroki dla pozostałych oskarżonych to 10 lat więzienia dla 36-letniego mężczyzny z Hanoweru, 11 lat i sześć miesięcy dla 43-latka z Schorfheide w Brandenburgii oraz 12 lat dla 31-latka ze Staufenbergu w Hesji. 46-letnia matka głównego oskarżonego ma odsiedzieć pięć lat więzienia za pomocnictwo. Wyroki nie są prawomocne.” – czytamy na stronie Interia.pl

Na sali sądowej rozegrał się prawdziwy koszmar. Sędzia prowadzący sprawę zaznaczył, że z nagrań wynika, że wykorzystywanie seksualne tych dzieci było niestety smutną codziennością. Sami oskarżenie nie mieli żadnych skrupułów. Telewizja ADR, która relacjonowała rozprawę poinformowała, że oskarżenie byli w szampańskich nastrojach, uśmiechali się co chwila, a momentami wybuchali głośnym śmiechem. Czegoś takiego w tym sądzie jeszcze nie widziano.

Czytaj także: Z ostatnie chwili: Jest pozew przeciwko Tuskowi! Nie do wiary kto go złożył

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Jest to zbrodnia, która prowadzi do najgłębszych zakamarków ludzkiej kondycji. Przemoc seksualna jest zadawana dzieciom, aby nakręcić filmy na potrzeby nikczemnej społeczności, przez informatyka, który, według sądu, znęca się nad własnym przybranym synem. (…)” – napisano w „Sueddeutsche Zeitung” w tekście zatytułowanym „Nie ma odpowiedniej kary więzienia za takie przestępstwa”.

„Fakt, że sąd okręgowy w Muenster wymierzył teraz surowe kary, jest właściwą reakcją. Ale przecież taki wyrok nie jest w stanie odbudować świata w nas, który rozpada się w wyniku takich zbrodni. (…) Wściekłość, gniew, bezradność, wyzwalane przez takie wydarzenia nie znają miary, którą można by wyrazić w latach więzienia” – dodano w artykule.

28-letni informatyk skazany na 14 lat, pozostali otrzymali niższe wyroki
28-letni informatyk skazany na 14 lat, pozostali otrzymali niższe wyroki

Polecamy również:

Niemiec obrażał Polaków w tramwaju. Nasi nie pozostali mu dłużni! [WIDEO]

Szczepionki na COVID-19 maja wpływ na płodność? Ujawniono szokujące wyniki badań

Huber Urbański miał poważny wypadek! Jego auto zostało zmiażdżone

Europa wstrzymała oddech. Kaczyński właśnie to ogłosił. Eurokraci się wściekną

To koniec PO. Skandal po spotkaniu Tuska, Budki i Trzaskowskiego

Popełniłeś ten błąd w spisie powszechnym? Możesz trafić do więzienia

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →