Aborcja na TikToku. Zadowolona pokazała zabieg, w sieci wrze

Tego jeszcze nie było. Aborcja na TikToku, w sieci bardzo mocno zawrzało po tym jak na TikTok pojawiła się relacja z aborcji, film szybko zniknął, ale zdążył już pojawić się na Twitterze. Sytuacja miała miejsce w Stanach Zjednoczonych, gdzie wspomniany portal jest bardzo popularny wśród młodzieży. Nagranie przestawia młodą dziewczynę, która w pewnym momencie nagrania pokazuje swój ciążowy brzuch. Następnie dołącza do niej jej koleżanka. Nagranie jest utrzymane w bardzo wesołym tonie, a w tle przez cały czas leci utwór „Will Will Rain” Bruno Marsa. 

Aborcja na TikToku

Czytaj też: Grabowski dostał prosto w twarz w programie na żywo. Wszystkich wryło

To bez wątpienia pierwsze tak głośne nagranie dotyczące aborcji na popularnym komunikatorze. Film „Aborcja na TikToku” jest szokujący, a w sieci zawrzało po tym jak na TikTok pojawiła się relacja z momentu aborcji, film szybko zniknął, lecz zdążył już pojawić się również na Twitterze. Widać na nim dziewczynę w ciąży, która w pewnym momencie wraz z koleżanką udała się do jednej z amerykańskich kiknik, które zajmują się przeprowadzaniem aborcji. Nagranie z TikToka szybko zniknęło, lecz zanim to nastąpiło zostało pobrane i udostępnione w innych miejscach przez internautów.

Publikacja wywołała olbrzymią falę kontrowersji oraz przede wszystkim debatę. Najbardziej zdumiewający w całej sytuacji wydaje się być ton nagrania. Jest ono utrzymane przez cały czas w bardzo wesoły sposób. To przede wszystkim zwróciło uwagę wielu internautów na całym świecie. Nie brakowało zdań, że film może być po prostu zwykłą prowokacją. Do nagrania w sposób sceptyczny odnosili się również zwolennicy wspomnianej metody.

Co się dzieje w głowach tych młodych osób, czy to powód do dumy aby z tym się obnosić na dodatek w sieci.Nie wiem co sobą przedstawiają następne pokolenia, ale jest to przerażające.Życie nie ma żadnej wartości jak i wartości przestają mieć znaczenie.Pustka i zobojętnienie przewyższa wszystko.Niektorzy wszystko są zdolni nagrać tylko by zaistnieć w sieci niczym właściwym oraz akceptowalnym. – czytamy w jednym z komentarzy.

Polecamy także:

Aborcja na TikToku: W sieci zawrzało po tym jak na TikTok pojawiła się relacja z aborcji, film szybko zniknął, ale zdążył już pojawić się na Twitterze
Aborcja na tiktoku/ screen YouTube

Nie żyje prowadzący znanego talk-show. Fani pogrążeni w żałobie

Zdjęcia zwłok Bryanta wyciekły do sieci! Wdowa wstrząśnięta

Wstrząsający wywiad- Chylińska wyznała całą prawdę

Pilne: Kwarantanna w Zachodniopomorskim. Ludzie przerażeni

Maja Kapłon z „The Voice” już po operacji. Znamy jej stan zdrowia

Papież chory na koronawirusa? Watykan zataił informacje

, ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →