Grabowski dostał prosto w twarz w programie na żywo. Wszystkich wryło

Andrzej Grabowski jest najlepiej kojarzony z roli Ferdka Kiepskiego w serialu Świat według Kiepskich emitowanego w stacji Polsat, od dłuższego czasu aktor jest również jurorem w programie rozrywkowym Taniec z Gwiazdami. To własnie tam doszło do szokującego zdarzenia. Grabowski bezpardonowo ocenił występ jednej z uczestniczek, za co dostał prosto w twarz. Ewa Kasprzyk, bo to ona spoliczkowała jurora, poczuła się obrażona, z pewnością między innymi dzięki takim zdarzeniom Taniec z Gwiazdami jest, aż tak popularny już tyle lat.

Wszystko miało miejsce podczas nagrywania programu na żywo, wszystko miało miejsce jeszcze w 2015 roku, Ewa Kasprzyk tańczyła w parze z Janem Klimentem, aktor postanowił skwitować występ koleżanki po fachu wierszykiem, który wcześniej przygotował. miał być to swoisty, żart, ale ewidentnie nie przypadł on do gustu Ewie Kasprzyk. Poczuła się urażona i obraziła się na jurora.

Andrzej Grabowski dostał w twarz w programie na żywo

Już w następnym odcinku Grabowski postanowił zaradzić sytuacji i odezwał się do uczestniczki tymi słowami:

„Pani Ewo, pani pozwoli, że wstanę. Po ostatnim pani tańcu odczytałem wiersz, który niektórzy uznali za obraźliwy dla pani. Mówili, że powinienem dostać od pani w mordę”

– wyznał Andrzej Grabowski (Świat według Kiepskich, Polsat)

To co stało się chwilę później zaszokowało wszystkich w studio, jak i przed telewizorami. Andrzej Grabowski tak jak mówił, wstał i podszedł do uczestniczki, Ewa Kasprzyk nie zastanawiała się długo i wymierzyła mu policzek, aktor dostał w twarz w programie na żywo, przed milionami telewidzów, Taniec z Gwiazdami nie zawiódł nas kolejny raz.

Czytaj też: Paweł Królikowski zrobił to przed szpitalem! Nagranie wyszło na jaw

Andrzej Grabowski (Świat według Kiepskich) dostał w twarz podczas odcinka programu Taniec z Gwiazdami w stacji Polsat, Ewa Kasprzyk poczuła się obrażona.
Andrzej Grabowski, screen/ YouTube

źródło: Pikio

Polecamy także:

Martyna Wojciechowska weźmie ślub? Właśnie to ogłosiła

Wiśniewski zszokował wszystkich- ślubu nie będzie? Ten gest mówi wszystko

Rozenek nie jest w ciąży? Szokujące informacje obiegły sieć

Widzowie wściekli! Anna Mucha chce zapaść się pod ziemię

Mężczyzna zmarł podczas wywiadu na żywo. Nie uwierzysz o czym mówił

Martyniuk przeszedł przez piekło. Mógł stracić najważniejszą osobę w życiu

loading...

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →