Agnieszka Chylińska chciała się zabić! Wstrząsające fakty

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Agnieszka Chylińska Samobójstwo. Dziś już 43 letnia wokalistka nadal nie potrafi wyzbyć się z głowy czarnych myśli i pomysłów, które kłębiły się w niej przed laty. Wszyscy pamiętamy nieznośną Agnieszkę, która potrafiła kląć bez ogródek na wizji chociażby odbierając Fryderyka. Ale to tylko jeden z aspektów jej żywiołowego charakteru, inny dużo bardziej mroczny przez lata był skrzętnie ukrywany. Agnieszka Chylińska chciała się zabić, Mam Talent Chylińska Instagram

Agnieszka była drapieżną, wiecznie zbuntowaną nastolatką, która uwielbiała wzbudzać sensację. Na przestrzeni lat uległa jednak diametralnej metamorfozie i dziś widzimy ją jako czuła matkę, która rozczula się nad utalentowanymi dziećmi w programie stacji TVN „Mam Talent”, gdzie od lat jest jurorką.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Tak wygląda młody Paździoch z „Kiepskich”. Szykujcie się na niezły szok!

Ta ciepła babka z wrażliwym wnętrzem uzewnętrzniła się dzięki swoim dzieciom, co jak jasno podkreśla uratowało jej życie. Jej wybuchowy temperament i nieposkromiona energia to byłą fasada, która skrywała kruchą i wrażliwą nastolatkę. Która przeżyła wiele, aby znaleźć się tam gdzie jest teraz.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Agnieszka Chylińska samobójstwo to było jedyne wyjście?

Rodzice mieli wielki problem z akceptacją jej wyborów, więc szybko uniezależniła się od nich i zaczęła na siebie zarabiać. Długi czas też minął kiedy znalazła w końcu szczęście w miłości.

„Oddałam kiedyś całe swoje serce komuś, kto po prostu zrobił z tego tatar. I może dlatego dzisiaj mam problem z zaufaniem, z otworzeniem się i tym, żeby zareagować dobrze na hasło: kocham cię”. Wyznała artystka.

ZOBACZ TAKŻE: Roksana Węgiel przeżywa koszmar. Ujawniła całą prawdę

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pierwszy poważny zawód miłosny spowodowany był nieudanym małżeństwem z managerem zespołu O.N.A., którego Agnieszka Chylińska była wokalistką. Związek małżeński zawarli już w 2002 roku, ale nie trwał on zbyt długo. Trochę później artystka zakochała się kolejny raz, poznając swojego drugiego męża.

Chylińska chciała się zabić

Agnieszka Chylińska samobójstwo. Agnieszka Chylińska chciała się zabić, Mam Talent Chylińska Instagram
Fot.: Agnieszka Chylińska, zrzut ekranu/ YouTube

Nadal jednak demony depresji i przygnębienia męczyły Agnieszkę. Nawet angaż jaki dostała Chylińska w Mam Talent tego nie zmienił. Do tego stopnia, że poważnie myślała o samobójstwie. Wybawieniem z sytuacji okazały się dzieci piosenkarki. Dziś 13 letni Rysio, 9 letnia Esterka oraz 6 letnia Krysia, które dały jej sens w życiu.

„Gdyby nie moja ciekawość życia, gdyby nie to, że tak strasznie chcę wiedzieć, co jest za tym zakrętem, i gdyby nie to, że mam tak cudowne dzieci, to pewnie dawno by mnie już nie było…”. Stwierdza z rezygnacją w głosie Agnieszka Chylińska, wychodzi na to że chciała się zabić i samobójstwo było blisko. teraz jednak jest inaczej, co widać chociażby na zdjęciach, które publikuje na portalu Instagram, życie rodzinne jej służy.

NAJNOWSZE:

Świat nauki wstrzymał oddech! Niesamowite znalezisko
Afera z Kościołem to zasłona dymna! Sejm właśnie przegłosował coś skandalicznego
Przemiana Kożuchowskiej zadziwia! Jej zdjęcia robią furorę
IMGW ogłosiło najwyższy stopień zagrożenia. Jest ważny komunikat
Horror w ośrodku dla dzieci. To co im zrobili jest niewyobrażalne!
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →