Anna Mucha założyła kontrowersyjny strój na wybory. Fala komentarzy

Znana między innymi z serialu M jak Miłość gwiazda Anna Mucha pokazała w serwisie Instagram jak idzie na wybory, internauci bezlitośnie skomentowali jej wygląd, czy strój w jakim głosowała to wpadka?

W tę niedzielę odbyła się II tura wyborów prezydenckich. Ostatecznie wygrał obecny prezydent Andrzej Duda, dlatego rozgości się w pałacu prezydenckim na drugą kadencję. Zagłosowało na niego 52% obywateli, na jego kontrkandydata Rafała Trzaskowskiego głos oddało 49% ludzi. Jednak chyba największym sukcesem tych wyborów okazała się wysoka frekwencja. Do urn udało się ponad 68% uprawnionych do tego obywateli, co jest rekordem w wyborach prezydenckich w XXI wieku.

Czytaj też: Kwaśniewski ostro o Kaczyńskim. Mocno przesadził

Anna Mucha (M jak Miłość) pokazała na Instagram jak idzie na wybory, czy jej strój to wpadka?

Swój obywatelski obowiązek postanowiło spełnić takę wiele gwiazd. Jedną z nich była także Anna Mucha, która postanowiła uwiecznić moment głosowania na zdjęciach, które umieściła w serwisie Instagram, gwiazda serialu M jak Miłość wywołała tą publikacją burzę komentarzy.

Zobacz również: Hanna Lis wskazała winnego porażki Trzaskowskiego, to wina dwóch osób


„I już! Duże szczęście i radość !!! #wybory2020 Obywatelka, Patriotka, Matka, Polka, Europejka jasno patrząca w przyszłość” – napisała na Instagramie Ania Mucha.

Komentujący jej fotografię użytkownicy Instagrama skupili się na tym w jakim stroju Anna Mucha wybrała się na wybory, wielu uznało, że to olbrzymia wpadka. Dlatego nie mieli dla niej litości w komentarzach.

„Mucha, co za stylówa? Wirus może być na włosach lub butach, więc po powrocie do domu musisz się oblać spirytusem. I wypić butelkę wina. Takie obrazki sprawiają, że już wiem, że media potrafią z ludźmi wszystko”

„Było się jeszcze w zbroję ubrać! To między innymi Wy celebryci wpędzacie ten kraj w pandemię świrusa! Nie wstyd Wam?”

„Jejku pierwsza myśl: co ta dziewczynka z I Komunii tutaj robi”

„Brakło Pani jeszcze fartucha…”

A wy co sądzicie o stroju w jakim na wybory wybrała się Mucha? Faktycznie jest on aż tak kontrowersyjny jak uważa część użytkowników Instagrama?

Źródło: Instagram

Polecamy także:

Jerzy Owsiak nie wytrzymał. Ostro skomentował wyniki wyborów

Ministerstwo wprowadza zmiany w sklepach. Od września nowe zasady

Najwięcej nowych zakażeń już nie na Śląsku. Najnowszy koronawirus raport

, , , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →