Tajner wyznała prawdę o nowym partnerze! Co na to Wiśniewski?

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner biorą właśnie rozwód, to lider Ich Troje złożył pozew rozwodowy. Początkowo załamana celebrytka, chyba już się pogodziła z rozstaniem i zaczyna z powrotem czerpać z życia ile się da, co zresztą widać po jej zdjęciach na portalu Instagram. Ostatnio w jednym z wywiadów została zapytana, czy na horyzoncie pojawił się już potencjalny nowy partner życiowy, Tajner zdecydowała się na szczerą odpowiedź.

Po zaskakującej wiadomości, że Michał Wiśniewski złożył pozew rozwodowy, Dominika Tajner wydawała się zdruzgotana. Jednak po kilku miesiącach od tych wydarzeń wydaje się, że wszystko wróciło do normy. Jej fotografie na Instagramie dobitnie o tym świadczą.

CZYTAJ TEŻ: Wojewódzki i Gessler zarabiają astronomiczne pieniądze, wiemy ile!

W jednym z wywiadów, którego ostatnio udzieliła, dziennikarz zapytał Dominikę Tajner, czy na horyzoncie pojawił się już potencjalny nowy partner życiowy, a także czy byłaby już gotowa na kolejny związek. Celebrytka zdecydowała się na szczerą odpowiedź.

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski biorą rozwód

To Michał Wiśniewski (Ich Troje) złożył pozew rozwodowy, Dominika Tajner już się z tym pogodziła, czy na horyzoncie jest nowy partner? Zobacz na Instagram.
Fot.: Dominika Tajner, screen/ Instagram

Niedługo była już żona lidera Ich Troje wyznała, że nie miałaby problemu związać się z kimś nowym. Jednak na razie dobrze jej samej. Wyznała nawet, że ucieszył ją fakt, że znalazła się w rankingu najseksowniejszych singielek, który zorganizował jeden z tabloidów. Dzięki temu nie narzeka na zainteresowanie mężczyzn.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gessler ma nowego partnera! Kim jest jej wybranek?

Dominika Tajner wyznała także, że po początkowym szoku z powodu rozwodu, teraz po kilku miesiącach układa jej się z Michałem lepiej niż, gdy byli razem. Dogadują się bardzo dobrze i nie zamierzają wywlekać brudów swojego małżeństwa podczas rozwodu. Pani Dominika stwierdziła także, że nadal kocha dzieci Michała jak swoje własne, a on czuje to samo do jej syna. Jak widać rozstanie chyba jedynie polepszyło relacje między, niedługo już, byłymi małżonkami.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Mucha ostrzega fanów, to jedno, wielkie oszustwo!
Kultowa postać serialu Ranczo znika? Fani zawiedzeni!
Musiał zdradza szczegóły nowego Wiedźmina. Fani w szoku
Gwiazda serialu Ranczo zaliczyła wpadkę i odsłoniła piersi! Wszystko było widać
Magda Gessler szuka osoby na zmywak. Stawka powala!

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →