Kurdej Szatan zobaczyła partnera w „Taniec z Gwiazdami” i zaczęła wrzeszczeć na producentów

Udostępnij:

Barbara Kurdej Szatan jeszcze nie otrząsnęła się po zwolnieniu z prowadzenia programów w TVP, między innymi „The Voice of Poland”, a już przed nią kolejny stres, rozpoczyna właśnie treningi do programu „Taniec z Gwiazdami”. Gwiazda serialu „M jak miłość” jest ponoć bardzo niezadowolona z tego, co zaproponował jej Polsat.

TVP zdecydowało o zwolnieniu głównej prowadzącej większości programów rozrywkowych na swoich antenach. Chodzi o „The Voice of Poland”, „The Voice Kids” oraz „Dance, Dance, Dance”. Barbara Kurdej Szatan wprawdzie dostała niemalże od razu angaż w stacji Polsat, gdzie ma wystąpić w ich głównym show „Taniec z gwiazdami”.

CZYTAJ TEŻ: Margaret przerywa milczenie, co na to Szpak? Cała prawda o The Voice of Poland

Gdy aktorka myślała, że najgorsze za nią przyszedł kolejny cios. W mediach pojawiły się plotki, że Telewizja Polska chce się jej pozbyć na dobre i po mającym na jesień premierę sezonie zniknie także z obsady „M jak Miłość”. Mimo faktu, że jest jedną z ulubienic fanów.

Barbara Kurdej Szatan niezadowolona z tego co się dzieje w programie „Taniec z gwiazdami”!

Barbara Kurdej Szatan Taniec z gwiazdami: gwiazda M jak Miłość (TVP) niezadowolona z sytuacji w Polsat, zaraz po zwolnieniu z The Voice of Poland.
Fot.: Barbara Kurdej Szatan, screen/ Instagram

Wydawać by się mogło, że złych zdarzeń w tym roku dla Kurdej Szatan jest dosyć i w końcu w spokoju będzie mogła poświęcić się nowemu zadaniu, czyli treningom do „Tańca z gwiazdami”. Jednak wtedy dotarła do niej informacja kto został jej partnerem i to podobno wywołało wybuch wściekłości u gwiazdy. Pani Barbara zaczęła krzyczeć na producentów programu żądając zmiany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Córka Przybylskiej zarabia potężne pieniądze. Mamy dokładne kwoty

Barbara Kurdej Szatan Taniec z gwiazdami: Dlaczego nie Maserak?!

Jej wymarzonym partner był podobno Rafał Maserak, Kurdej Szatan dostała jednak debiutanta i to jeszcze dużo mniej doświadczonego na tanecznych parkietach niż wspomniany wyżej tancerz. Spotkało się to z niezadowoleniem aktorki. Nadal nie wiadomo jak do takiego zachowania odnieśli się producenci i czy partner Barbary Kurdej Szatan został zmieniony.

źródło: Pikio.pl

POLECAMY:

Paweł Kukiz szokuje. Oto co na prawdę myśli o JOW-ach (wideo)
PILNE! Wybuch jądrowy w Rosji! Siła 20x większa od Czarnobyla
Nowe informacje o zdrowiu Kotysa! Jest źle
Będzie afera na cały świat! „Tusk jako premier był sterowany przez …
Przybylska walczyła nie tylko z rakiem! Nikt o tym nie powiedział

, , , , ,