PILNE! Wybuch jądrowy w Rosji! Siła 20x większa od Czarnobyla

Naukowcy i media alarmują! Dzisiejszy wybuch jest silniejszy aż 20x od tego, z którym mieliśmy do czynienia w Czarnobylu. Kolejny raz oczy świata obawie przed promieniowaniem skierowane są w kierunku Rosji. W państwie Władimira Putina doszło do potężnej eksplozji.

Wybuch bomby atomowej w Rosji?

Do eksplozji miało dojść na jednym z poligonów w Rosji. Na początku władzę Federacji poinformowały o dwóch ofiarach śmiertelnych. Dziś te statystyki zostały zwiększone o 3 dodatkowe. Warto zaznaczyć, iż nie są to żołnierze, A naukowcy pracujący dla rosyjskich władz.
Wszyscy wywodzą się z Rosyjskiej Państwowej Korporacji Energetyki Jądrowej, w Sarowie zajmujący się konstruowaniem broni jądrowej.

Aktualnie w Rosji pomału rośnie panika w społeczeństwie. Do eksplozji doszło trzy dni temu, a dziś tysiące Rosjan w popłochu udało się do aptek w celu wykupienia jodu.

Władzę Rosji twierdzą, iż wybuch jest słabszy niż to z początku zakładano. Niestety innego zadania jest światowa opinia publiczna, która twierdzi, iż Putin tworzy nową potężną bombę jądrową.

Kanadyjczyk Jeffrey Lewis jest przekonany, iż wybuchł Buriewiestnik, którym od października 2017 roku Putin straszy przywódców innych państw.

źródło: Super Express

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →