Kurdej Szatan w łóżku z dwoma facetami! O co chodzi?

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Barbara Kurdej Szatan i jej wiek może zaskoczyć wielu fanów aktorki znanej z serialu M jak Miłość. Aktorka urodziła się 22 sierpnia i niedawno obchodziła urodziny. Z tej okazji na swoim koncie na portalu Instagram zamieściła zdjęcie, na którym mogliśmy zobaczyć dwóch popularnych w ostatnim czasie aktorów, którymi są Antek Królikowski oraz Tomasz Oświęcimski. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, lecz aktorka wstawiła zdjęcie z dwoma aktorami prosto z… łóżka.

Problemy gwiazdy TVP

CZYTAJ TEŻ: Lara Gessler nago! Córka Magdy Gessler szaleje na Instagramie

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Barbara Kurdej Szatan jest znana przede wszystkim z serialu M jak Miłość. Aktorka aktualnie wzmaga się z problemami związanymi z władzami publicznej telewizji. Na obecną chwilę wiadomo, że znana aktorka z pewnością nie poprowadzi już programów rozrywkowych TVP. Pod sporym znakiem zapytania znajduje się również jej dalsza praca na planie kultowego serialu obyczajowego. Z pewnością cała sytuacja nie jest zbytnio komfortowa dla Basi, która aktualnie przeżywa swój szczyt popularności.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Polska daje jasny sygnał Niemcom! Kwestia reparacji wojennych jest otwarta!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Barbara Kurdej Szatan i jej wiek – ile lat ma aktorka M jak Miłość?

Barbara Kurdej Szatan i jej wiek. Gwiazda M jak Miłość zamieściła na portalu instagram zdjęcie na którym jest Antek Królikowski oraz Tomasz Oświęcimski.
Barbara Kurdej Szatan i jej wiek. Gwiazda M jak Miłość zamieściła na portalu Instagram zdjęcie na którym jest Antek Królikowski oraz Tomasz Oświęcimski.

Na szczęście Barbara Kurdej Szatan wydaję się nie przejmować całą sytuacją z TVP. Aktorka niedawno obchodziła swoje urodziny i z tej okazji zamieściła na portalu Instagram zdjęcie razem z dwoma popularnymi aktorami, którymi są Antek Królikowski oraz Tomasz Oświęcimski. Fanów zaskoczono scenerią zdjęcia, wskazano na nim, iż wykonano je w łóżku. Oczywiście nie jest to związane z niczym, co by mogło źle świadczyć o aktorce. Zdjęcie zostało wykonane w Rydze, gdzie Basia Kurdej Szatan i jej dwoje kolegów po fachu biorą udział w nagraniach do nowego filmu. Aktorka po prostu postanowiła na swoje 34 urodziny zrobić fanom małego psikusa.

Początki Basi w show biznesie

CZYTAJ TEŻ: Doda i Haidar w sądzie. To foto robi furorę!

Barbara Kurdej Szatan aktualnie znajduje się na samym szczycie popularności w świecie polskiego show biznesu. Początki w tej jakże trudnej branży aktorka zaczynała od pracy w reklamach. To właśnie jedna z nich wypromowała ją na sam szczyt popularności. Mowa tu oczywiście o udziale w reklamie popularnej sieci komórkowej, w której to aktorka występuje do dziś.

POLECAMY TAKŻE:

Ostrowska z „Ranczo” przeżyła koszmar. Ujawniła coś przerażającego
Porażka filmu „Polityka”! Nawet „Wyborcza” ogłosiła klęskę Patryka Vegi
Nowe „Kuchenne Rewolucje”! Będzie bardzo ostro
Ola Szwed pokazała się w pełnej okazałości! Co za ciało
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →