Ostrowska z „Ranczo” przeżyła koszmar. Ujawniła coś przerażającego

Udostępnij:

Serial Ranczo to bez wątpienia kultowa produkcja autorstwa telewizji TVP, jednakże jedną z najważniejszych postaci jest Lucy. Aktualnie trwają początkowe przygotowania do kinowej ekranizacji serialu, która ma nosić nazwę „Ranczo zemsta Wiedźm”. Na planie z pewnością nie zabraknie głównych bohaterów takich jak Kusy (Paweł Królikowski) oraz Lucy Wilska, w której postać wciela się od ponad 13 lat aktorka Ilona Ostrowska. Mało kto zdaję sobie jednak sprawę z jego, przez jaki koszmar w czasie kręcenia zdjęć do kultowego serialu musiała przeżywać aktorka.

Serialowa Lucy przeżyła koszmar. Gwiazda serialu Ranczo ujawnia

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Schetyna grozi Kaczyńskiemu! „Będzie zmiażdżony” (WIDEO)

Ilona Ostrowska w 2006 roku otrzymała angaż w serialu Ranczo jak Lucy. Bez wątpienia dziś mało kto wyobraża sobie inną osobę w postaci Lucy Wilskiej. Niestety często bywa tak, że sukcesy zawodowe nie koniecznie idą w parze z życiem prywatnym. Przekonała się o tym Ilona Ostrowska, która przeżywała od 2009 roku bardzo ciężkie chwilę za sprawą swojego męża — Jacka Borucha, który zdradził swoją żonę z o wiele młodszą aktorką — Olgą Frycz.

CZYTAJ TEŻ: Doda i Haidar w sądzie. To foto robi furorę!

Rozwód z klasą

Pomimo tego upokorzenia gwiazda TVP postanowiła zachować klasę i ze względu na dobro dziecko podjęła decyzję o rozwodzie, lecz bez orzekania o winie męża, który bez wątpienia był w całej sytuacji winny. Dziś aktorka jest związana z muzykiem Patrykiem Stawińskim, z krytym to ma trzyletniego syna Gustawa. Para jest po zaręczynach i już od dawna mają w planach ślub.

Serial Ranczo: przeżyła koszmar. Gwiazdę TVP dotknęła zdrada. Już niedługo Paweł Królikowski i Ilona Ostrowska wystąpią w Ranczo zemsta Wiedźm
Serial Ranczo: przeżyła koszmar. Gwiazdę TVP dotknęła zdrada. Już niedługo Paweł Królikowski i Ilona Ostrowska wystąpią w Ranczo zemsta Wiedźm

Ilona Ostrowska — Gwiazda TVP i serialu Ranczo

Ilona Ostrowska to przede wszystkim gwiazda serialu Ranczo i zbliżającego się filmu „.Ranczo Zemsta Wiedźm”. Nie ulega wątpliwości, że to właśnie dzięki serialowi produkcji TVP aktorka zyskała olbrzymią popularność wśród widzów. Duet aktorski, który od lat tworzy z serialowym Kusym (Paweł Królikowski), przeszedł już do historii polskich seriali obyczajowych.

POLECAMY:

Porażka filmu „Polityka”! Nawet „Wyborcza” ogłosiła klęskę Patryka Vegi
Nowe „Kuchenne Rewolucje”! Będzie bardzo ostro
Ola Szwed pokazała się w pełnej okazałości! Co za ciało
„To było najtrudniejsze” – Wieniawa szczerze o „gwałcie”.
Doda przesadziła! Na scenie pokazała stanowczo za dużo!

, , , ,