Rewolucja w Biedronce! Miliony Polaków na to czekało

Najpopularniejsze sklepy w Polsce zaskakują, Biedronka ogłosiła ważne zmiany w zakupach, od 10 maja można zrobić zakupy we wszystkie niedziele. A to za sprawa innowacyjnego rozwiązania jakim są zakupy online. Wielu Polaków na to czekało. Przedstawiono właśnie szczegóły.

Zobacz również: Morawiecki ujawnił ogromne zagrożenie w związku z koronawirusem. Pilny apel do Polaków

Tego zdecydowanie najbardziej brakowało klientom jednego z najbardziej popularnych dyskontów w Polsce. Zakupy online. Od teraz jest to możliwe. Sieć postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i uruchomić platformę do dokonywania zakupów przez internet, bez wychodzenia z domu.

I tak oto od 10 maja wspólnie z aplikacją Glovo, klienci Biedronki będą mogli dokonać zakupów z dostawą do domu nawet w niedziele.

CZYTAJ TEŻ: Pielęgniarka włożyła maseczkę i poczuła przeraźliwy ból. Szpital za to odpowie?

– Ta forma zakupów staje się coraz bardziej popularna, dlatego też intensyfikujemy współpracę z Glovo. Chcemy być dostępni dla naszych klientów w różnych formach każdego dnia, aby mogli dokonywać komfortowych zakupów także bez wychodzenia z domu

– mówi Paweł Włodarczyk, pracujący w sieci Biedronka jako dyrektor operacyjny.

Biedronka umożliwiła zakupy online

Obecnie z aplikacji Glovo dostępnych jest 200 sklepów w 16 miastach w Polsce: Warszawie, Łodzi, Krakowie, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Płocku, Bydgoszczy, Toruniu, Olsztynie, Lublinie oraz Rzeszowie. Koszt dostawy to 9,99 PLN, bez limitu wagowego, jednakże z zastrzeżenie, że nie mogą przekraczać możliwości dostawcy.

Co znajdziemy w ofercie online? Ponad 1500 produktów, które sprzedają się najczęściej i najlepiej. Jest to asortyment zarówno spożywczy jak i kosmetyczny. Oferta internetowa zawiera również wszelkie promocje obowiązujące w sklepach stacjonarnych.

Czytaj też: Nie żyje światowej sławy aktor. To wielki wstrząs

I teraz jedna z najlepszych wiadomości. Przedstawiciele zapewniają, że dostawa ma być realizowana w ciągu godziny od złożenia zamówienia oraz dostarczona z zachowaniem wszystkich niezbędnych środków ostrożności.

źródło: Money

Najpopularniejsze sklepy w Polsce zaskakują, Biedronka ogłosiła ważne zmiany w zakupach, od 10 maja będzie można zrobić zakupy online we wszystkie niedziele
Najpopularniejsze sklepy w Polsce zaskakują, Biedronka ogłosiła ważne zmiany w zakupach, od 10 maja będzie można zrobić zakupy online we wszystkie niedziele

Polecamy także:

Hołownia atakuje rząd i Jarosława Kaczyńskiego. Takich słów z jego ust nie spodziewał się nikt

Putin znowu atakuje Polskę! Chce nas ukarać

Rząd poda się do dymisji? Jest komentarz rzecznika

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →