Szok! Afera w „Big Brother”! To się zdarzyło po raz pierwszy w historii

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

BIG BROTHER. Gdy stacja TVN ogłosiła, że na ekrany wraca kasowy hit „Big Brother” tak naprawdę nikt nie wiedział jak to wszystko tym razem będzie wyglądało. Poprzednia edycja cieszyła się ogromną popularnością, a uczestnicy programu stali się idolami setek tysięcy ludzi.

Wtedy „Big Brother” to była ogromne wydarzenie medialne. Do programu wyselekcjonowano najróżniejsze osobistości, które dzieliło praktycznie wszystko z wiekiem włącznie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Rewolucyjne zmiany w Biedronce! Czegoś takiego jeszcze nie było. Wszystkie sklepy do przebudowy

Teraz pojawiają się głosy, że edycja jest niewypałem, a wartości prezentowane przez uczestników niejednokrotnie dają na myśl raczej „Warsaw Shore” aniżeli stary, znany, dobry program.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Big Brother – afera

W czwartek, 9 maja, Justyna Żak i Paweł Grigoruk podjęli decyzję o odejściu z „Big Brothera”. Decyzja o opuszczeniu domu wielkiego brata została podjęta wspólnie. Justyna nie była już w stanie wytrzymać, a jej chłopak postanowił wspierać ją w tej decyzji.

Zmiany w zachowaniu Justyny zaczęły być dostrzegalne w momencie pojawienia się w domu jej chłopaka. Od tamtej pory czułą się coraz gorzej, aż do momentu kiedy całkowicie się załamała i oznajmiła, że ma dość.

CZYTAJ TAKŻE: Magda Gessler dodała zdjęcie i wywołała burzę. Takiej reakcji się nie spodziewała!

„Już nie wytrzymam. Nie chce się więcej w to bawić, nie chcę tu być. Nikt mnie tu nie rozumie. Już nie chcę być z tymi ludźmi. Niech oni sobie tutaj siedzą, bawią się, prześlizgują do finału, niech jedno z nich wygra se ten hajs. Ja tu po prostu nie pasuję i przyszłam tu w innym celu i najwidoczniej to był mój błąd, że nie wpadłam na to, że ten program będzie o czymś innym i taka osoba jak ja będzie tu tylko kosmitką i kozłem ofiarnym. Ja już nie chcę się w to bawić, ja już mam dosyć” – mówiła Justyna płacząc.

„Nie chcę z nikim rozmawiać, nie chcę nic wyjaśniać, ja chcę po prostu do domu już” – lamentowała.

Do takiej sytuacji w domu Wielkiego Brata doszło po raz pierwszy. Po ponad 50 dniach, na własne życzenie uczestnik opuścił program rezygnując tym samym z walki o nagrodę główną.

TO CIĘ MOŻE ZAINTERESOWAĆ:

Pilne: Brutalne zabójstwo w szkole! Nie żyje uczeń
Mateusz Morawiecki zaatakowany! “To nie są jego dzieci”
Robert Biedroń pogrążony! Członek partii ujawnił szokującą prawdę. “Płakałem w nocy”
Julia Wieniawa się wygadała! Co na to Baron?
Kuba Wojewódzki upokorzony na oczach milionów widzów! Tego się nie spodziewał
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →