Jest śmiertelnie chory, niesamowicie schudł

Dariusz Gnatowski mocno schudł, jest śmiertelnie chory, jak radzi sobie w tej sytuacji, uwielbiany przez wszystkich, Arnold Boczek z serialu „Świat według Kiepskich„?

Czytaj też: W domu opieki doszło do „Masakry”: prawie 200 zgonów

Serial Świat według Kiepskich jest z nami już ponad dwadzieścia lat. Przez ten czas postacie grane przez takich aktorów jak Andrzej Grabowski, Ryszard Kotys, czy Dariusz Gnatowski zyskały miano wręcz kultowych.

Kto nie uśmiał się chociaż raz podczas kłótni Ferdka, Paździocha i Boczka? Serial tak wsiąkł w polską popkulturę, że mimo tylu lat Polsat nawet nie myśli o zdjęciu produkcji z anteny, dlatego powstają kolejne sezony.

Mało jednak kto wie, że jedna z gwiazd Świata według Kiepskich zmaga się z ciężką chorobą. Chodzi o Dariusza Gnatowskiego, odgrywającego rolę pociesznego, otyłego Arnolda Boczka.

Dariusz Gnatowski, czyli Boczek z serialu Świat według Kiepskich jest chory

Aktor przyznał w jednym z wywiadów, że od lat zmaga się z cukrzycą typu 2. Problem był na tyle poważny, że w pewnym momencie chciano mu amputować nogę. Mimo, że Dariusz Gnatowski nigdy nie należał do osób filigranowych, problemy z chorobą spowodowały, że zaczął bardzo szybko przybierać na wadze.

„Wiadomość o tym, że jest się chorym na cukrzycę, wywraca człowiekowi kompletnie życie i musi się on przystosować do zupełnie nowych warunków”

– wyznał w szczerej rozmowie Gnatowski.

Zobacz również: Rośnie liczba ofiar w Polsce, potężny wzrost zachorowań, nowe dane

Z dnia na dzień aktor przeszedł na rygorystyczną dietę, co dao niesamowity efekt, Dariusz Gnatowski schudł dzięki temu ponad 30 kilogramów. Jednak nowa rzeczywistość była trudna do zaakceptowania.

„Przyjęcie tego do świadomości, do umysłu i do mentalności, jest dosyć skomplikowanym procesem. Jest potrzebna siła charakteru plus grupy wsparcia, jaką jest niewątpliwie rodzina. To jest choroba przewlekła, a więc nie jest tak, że katarek nam minie po tygodniu, jak nic nie robimy, tylko musimy być cały czas w kontroli i w kontakcie z lekarzami, specjalistami”

– dodał następnie aktor.

Dariusz Gnatowski mocno schudł, jest śmiertelnie chory, jak radzi sobie uwielbiany przez wszystkich Arnold Boczek z serialu "Świat według Kiepskich"?
Dariusz Gnatowski mocno schudł, jest śmiertelnie chory, jak radzi sobie uwielbiany przez wszystkich Arnold Boczek z serialu „Świat według Kiepskich”? Screen/ YouTube

Źródło: Interia

Polecamy także:

Manowska przerwała milczenie! Dopadła ją choroba

Nie żyje dziennikarka Polsatu. Szokujące okoliczności śmierci

Władze Wuhan ujawniły realną liczbę zgonów! Trump miał rację

, , , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →