Manowska przerwała milczenie! Dopadła ją choroba

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Marta Manowska to prowadząca kultowy program „Rolnik szuka Żony” oraz już niedługo na antenie TVP również „Sanatorium Miłości” oraz „The Voice Senior”. Nie ulega wątpliwości, że Manowska to jedna z największych gwiazd telewizji publicznej. Jak do tego doszło, że dziennikarka otrzymała propozycję poprowadzenia popularnego reality show? Jakie to przyniosło dla niej konsekwencje?

Zobacz również: Epidemia była zaplanowana? Szokujący film w sieci!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Marta Manowska przyszła na świat w 1984 roku w Siemianowicach Śląskich. Jest absolwentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Śląskim. Od wielu lat jest bardzo blisko związana z mediami, lecz bez wątpienia największą popularność przyniosło jej prowadzenie programu „Rolnik szuka Żony.

Marta Manowska i Rolnik szuka Żony

Aktualnie dziennikarka prowadzi również „Sanatorium Miłości” oraz już niedługo premierowy program TVP pt. „The Voice Senior”. Warto jednak przypomnieć jak Marta otrzymała propozycję pracy jako prowadząca popularnego „Rolnika”. Całą sytuację postanowiła opisać w mediach społecznościowych.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zobacz również: Jest odpowiedź TVN w sprawie Pochanke. Ostro

Urwałam się z „Ugotowanych”, przebrałam się szybko i pojechałam na casting do telewizji. (…) Miałam zapowiedź, to standard, którą miałam powiedzieć do kamery. I było dwóch statystów – rolnik i kandydatka na jego partnerkę. Była nawet taka sytuacja, że łzy nam poleciały ze statystami. Najlepsza akcja była taka, wszyscy wybuchnęli śmiechem. Ja powiedziałam: Powiedz, że o niej nie myślisz, jak zasypiasz, ja ci pozwolę odejść. (…) Miałam fragment tekstu Kapuścińskiego pamiętam, i i miałam przeczytać offy jakby. Wizualizowałam tych bohaterów, którzy chodzą polami

– wyjawiła Manowska.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj także: Zmiany w zasadach przemieszczania się – rząd potwierdza

Marta Manowska – The Voice Senior i Sanatorium Miłości TVP

Prezenterka po sukcesie w „Rolnik szuka Żony” otrzymywała również inne propozycje poprowadzenia programów, lecz wszystkie odrzucała. Wówczas pojawił się u Manowskiej kryzys i alkohol. Na szczęście dziennikarce udało się przezwyciężyć kryzys.

 – Byłam przede wszystkim wodzona na pokuszenie, to były ogromne pokuszenia. Siedziałam tydzień na balkonie z winem i nie wiedziałam, co mam zrobić. tak byłam kuszona. Po tym jak odmówiłam przyszło „Sanatorium” i przyszedł „Voice”

– powiedziała Manowska.

Marta Manowska to prowadząca kultowy program "Rolnik szuka Żony" oraz już niedługo na antenie TVP również "Sanatorium Miłości" oraz "The Voice Senior.
Marta Manowska to prowadząca kultowy program „Rolnik szuka Żony” oraz już niedługo na antenie TVP również „Sanatorium Miłości” oraz „The Voice Senior.

Polecamy także:

Skandal w UK! Wyciekł tajny 860-stronicowy dokument

Najgorsze dopiero przed nami! „Boje się, że będziemy wybierać kogo leczyć”

Obowiązek noszenia maseczek: znamy szczegóły

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →