Górniak zrównana z ziemią! Upokorzona przed całą Polską

Katarzyna Bosacka nie zostawiła suchej nitki na Górniak, skomentowała to, co Edyta mówiła o szczepionkach i koronawirusie. Zgadzacie się z tymi słowami?

Zobacz również: Wałęsa zaliczył ogromną wpadkę! Taki z niego „przykład”

Edyta Górniak w ostatnim czasie spowodowała wiele kontrowersji. Chodzi tu przede wszystkim o jej ostatnią serię wypowiedzi i komentarzy dotyczących szczepionki przeciw COVID-19. Teraz artystka musi się zmierzyć z krytyką, która napływa do niej z wielu stron. Wśród sceptyków jej ostatnich wypowiedzi jest między innymi Katarzyna Bosacka.

Edyta Górniak niecałe dwa tygodnie temu w internecie udzieliła wywiadu, w którym odniosła się do temu szczepionek przeciw COVID-19. Artystka nie kryła, że jest bardzo sceptycznie nastawiona do możliwości szczepień.

Bosacka o Górniak

Tym samym dołączyła ona do Ivana Komarenki, który wcześniej również bardzo krytycznie odniósł się do tematu szczepień. Z tego powodu bardzo mocne słowa krytyki w stronę Górniak spłynęły z ust Katarzyny Bosackiej, która nie kryła mało przychylnych słów względem piosenkarki.

Od wielu lat w mediach, a zwłaszcza w internecie, znane twarze sieją zamęt w kwestiach szczepień i mamy to, co mamy, czyli ogromny wzrost zachorowań chociażby na odrę. Chorobę, która dzięki szczepieniom właśnie przez lata nie była notowana w naszym kraju

wyjaśnia Katarzyna Bosacka w rozmowie z „Faktem”.

Czytaj też: Potwierdzono to czego lekarze obawiali się najbardziej. Chodzi o COVID-19

Dodała również, że:

Celebryci mogą sobie opowiadać, że Ziemia jest płaska, a szczepionki ograniczają ich wolność, tylko że pełna wolność nie istnieje.

Bosacka dodała również, że w niektórych stanach USA dzieci bez szczepień nie mają wstępu do szkół.

Katarzyna Bosacka nie zostawiła suchej nitki na Górniak, skomentowała to co Edyta mówiła o szczepionkach i koronawirusie. Zgadzacie się z tymi słowami?
Katarzyna Bosacka nie zostawiła suchej nitki na Górniak, skomentowała to co Edyta mówiła o szczepionkach i koronawirusie. Zgadzacie się z tymi słowami?/ screen YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Nie żyje polski gwiazdor. Przeszedł przez piekło

Scheuring-Wielgus wkopała swojego kolegę w programie na żywo

Wyciekł SMS szefa Radiowej Trójki! Rozpętało się piekło

, , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →