Scheuring-Wielgus wkopała swojego kolegę w programie na żywo

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Joanna Scheuring-Wielgus była gościem programu, wypowiedziała się o tym co zrobił Bartosz Arłukowicz w związku z wyborami i głosowaniem w PO. Takich słów od posłanki, która mimo wszystko stoi po tej samej stronie barykady co Platforma nikt się nie spodziewał.

Czytaj też: Trzaskowski tym razem przesadził. Grozi już nie tylko TVP…

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Bartosz Arłukowicz miał być wielka nadzieja Platformy obywatelskiej. Niestety stało się inaczej. Wysoki wynik w wyborach do parlamentu europejskiego niestety nie współgrał z realiami z jakimi mamy do czynienia w Polsce.

Również po tym jak został mianowany szefem sztabu wyborczego kandydatki na prezydenta Małgorzaty Kidawy-błońskiej nic nie ruszyło. Zawiódł na całej linii. O ile nie dziwi krytyka ze strony mediów przeciwnych opozycji oraz polityków nie sympatyzujących z Platformą Obywatelską tak to co właśnie zrobiła Joanna Scheuring-Wielgus wielu nie mieści się w głowie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Posłanka Lewizy w ostrych słowach stwierdziła, że Arłukowicz jest w pełni odpowiedzialny za klęskę Kidawy-błońskiej w kampanii. Dała do zrozumeinia, że Łukasz Arukowicz jest ojcem jej porażki.

Zdradziła również dość istotny fakt dotyczący głosowania nad zmianą która miała umożliwić start Rafała Trzaskowskiego w wyborach prezydenckich.

Joanna Scheuring-Wielgus bez litości, Arłukowicz mocno oberwał

Lubię Cię Bartku, ale w związku z tym, że zwróciłeś się do kandydatów opozycyjnych, którzy startują na prezydenta, czyli też na Roberta Biedronia, to pozwól, że ja także bezpośrednio odniosę się do Ciebie. To jest straszne i żenujące, że nie potrafisz przed kamerą powiedzieć: „schrzaniłem to. Doprowadziłem do tego, że sztab wyborczy Małgorzaty Kidawy-Błońskiej popełnił mnóstwo błędów, zostawiliście ją samą”. Powiem Ci szczerze, że jestem rozczarowana, że nie bierzesz tego po prostu, jak facet na bary. Jeżeli chodzi o to, kto komu dał szansę, to chciałabym Ci zwrócić uwagę, że niedawno w Sejmie głosowaliśmy nad jedną z ustaw, która dała możliwość Rafałowi Trzaskowskiemu wystartować w tych wyborach i wiesz, kto głosował przeciw? Wy, Platforma Obywatelska. Głosowaliście przeciw temu, żeby Rafał Trzaskowski mógł wystartować w tych wyborach. Tak naprawdę powinieneś dzisiaj podziękować PiS-owi, że ta ustawa przeszła do Senatu

—powiedział poseł Lewicy.

Zobacz również: Ujawniamy perfidną manipulację „Wyborczej” o Szumowskim. To skandal

Joanna Scheuring-Wielgus była gościem programu, wypowiedziała się o tym co zrobił Bartosz Arłukowicz w związku z wyborami i głosowaniem w PO.
Joanna Scheuring-Wielgus była gościem programu, wypowiedziała się o tym co zrobił Bartosz Arłukowicz w związku z wyborami i głosowaniem w PO.

Źródło: wpolityce

Polecamy także:

Tadla w chamski sposób zaatakowała Kaczyńskiego. Wstyd

Biedroń pluje na Kościół! Posunął się do obrzydliwej zagrywki

Tajemnicze miejsca w Polsce widoczne w Google Maps. Ciarki na plecach

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →