Gwiazda serialu „Ranczo” drastycznie schudła. Nie uwierzysz jak wygląda teraz

Gwiazda serialu TVP pod tytułem Ranczo, Elżbieta Romanowska zawsze przykuwała uwagę swoimi gabarytami, teraz jednak opublikowała w serwisie Instagram zdjęcia, na których widać jak bardzo schudła.

Elżbieta Romanowska zapadła w pamięć wszystkim fanom serialu TVP od tytułem Ranczo, jej postać przez wszystkie sezony bytności w produkcji przeszła niesamowitą metamorfozę, z nieśmiałej zahukanej dziewczyny, zmieniła się w przebojową gwiazdę estrady, która wraz z serialowym mężem podbija listy przebojów disco polo. Duża zasługa w tak dobrym odbiorze postaci leży z pewnością po stronie aktorki. Romanowska potrafiła tchnąć w nią życie, a jej nieprzeciętne umiejętności aktorskie powodują, że każda jej rola jest godna zapamiętania.

Czytaj też: Zaskakujące wieści o Kindze Dudzie! Tego nikt się nie spodziewał

Elżbieta Romanowska (Ranczo, TVP) pokazała w serwisie Instagram jak schudła

Właśnie dzięki takim występom Elżbieta Romanowska stała się przez lata jedną z najlepiej rozpoznawalnych gwiazd polskiego show-biznesu. Aktorka nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Zawsze obarczona kilkoma nadprogramowymi kilogramami swoją urodą i delikatnością potrafiła przekuć to w atut. Mimo gabarytów posiada bardzo subtelną urodę, a jej krągłe kształty nie jednego mężczyznę przyprawiają o szybsze bicie serca.

Zobacz również: Michał Szpak ma ogromne problemy. Nie ma praw? Jest oficjalne oświadczenie

Jednak ostatnie zdjęcia jakie Romanowska opublikowała w serwisie społecznościowym Instagram, jasno pokazują, że mocno schudła. Czyżby gwiazda filmów i seriali przeszła na rygorystyczną dietę? Jaka jest tajemnica jej metamorfozy?

Aktorka wyznała jakiś czas temu, że uwielbia sport. Wścibscy paparazzi przyłapali ją nawet jakiś czas temu na rowerowej wycieczce. Widać, że świeże powietrze i pewna doza ruchu służą Eli. Według nas wygląda znakomicie. A wy co sądzicie o nowej Elżbiecie Romanowskiej? Czy faktycznie Romanowska tak mocno schudła?

Źródło: Instagram

Polecamy także:

Polacy wstrzymali oddech. Właśnie ogłoszono pilny komunikat!

Obowiązują już od soboty. Wielu z nas nawet o tym nie wie

To może Cię również zainteresować:

Pracownicy przerwali milczenie. Ujawnili prawdę o Jaworowicz

Tusk przeciwko Polsce! Jego działanie może doprowadzić do tragedii

, , , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →