Panika w Niemczech! Te zdjęcia przerażają

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Epidemia Koronawirusa w Niemczech jest bardzo widoczna, zdjęcia ukazujące puste półki w sklepach świadczą, że Niemców już ogarnęła panika spowodowana informacjami na temat nadchodzącego wirusa. Bez wątpienia sytuacja nie należy do najbardziej komfortowych. Jak do tej pory najbardziej dotkniętym regionem Europy przez koronawirusa są Włochy. To tam jak do tej pory odnotowano 29 przypadków śmiertelnych oraz ponad 1000 zakażeń. Z kolei u naszych zachodnich sąsiadów jak do tej pory odnotowano tylko jeden przypadek Koronawirusa. Mimo wszystko wygląda na to, że panika wywołana widmem wybuchu epidemii jest bardzo wyraźna.

Epidemia Koronawirusa w Niemczech: panika widoczna na ulicach

Jeszcze miesiąc temu koronawirus był zjawiskiem, które mogliśmy obserwować jedynie w Chinach oraz sąsiednich mu państwach. Dziś ta sytuacja jest zdecydowanie bardziej rozległa. Dziś skutki wirusa są coraz bardziej zauważalne na Starym Kontynencie. Epidemia, a w zasadzie panika koronawirusa w Niemczech jest już teraz bardzo widoczna, publikowane zdjęcia ukazujące puste półki w sklepach świadczą o tym, że Niemców już ogarnęła panika. Bez wątpienia najbliższy miesiąc będzie w tej kwestii przełomowy.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: To była ostatnia rola Królikowskiego. Polsat wyemituje to w niedzielę

Niemcy dosłownie rzucili się na półki sklepowe. Z punktów sprzedaży znikają przede wszystkim produkty, które można „zachomikować”, a więc przetrzymać dłuższy czas bez obawy o ich popsucie. Chodzi tu przede wszystkim o takie produkty spożywcze jak makarony, ryż oraz różnej maści kaszę. To jednak nie wszystko. Towarem deficytowym u naszych sąsiadów są przede wszystkim różnej maści środki czystości. Wszystkie produkty tego typu znikają ze sklepowych półek bardzo szybko.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Puste półki w sklepach

Epidemia Koronawirusa w Niemczech jest bardzo widoczna: Zdjęcia ukazujące puste półki w sklepach świadczą że Niemców już ogarnęła panika
Pilne/ obraz własny

Wykupywane są również środki dezynfekcyjne. Ich zakupy przez Niemców są tak prędkie, że sklepy sieci drogerii DM w berlińskiej dzielnicy Prenzlauer Berg wprowadził limit. Jeden klient może kupić najwyżej trzy takie artykuły. Jeśli podejdzie do kasy z większą liczbą, będzie musiał towary zwrócić. Na ten moment spora część sklepów w Niemczech już teraz posiada puste półki.

Aldi w Berlinie, co się tu dzieje? Pracownicy już nawet nie podchodzą do pustych półek… – zauważył użytkownik Twittera Rolf Kunert.

Myśl o tym że epidemia koronawirusa może wkrótce wybuchnąć w całych Niemczech powoduje panikę wśród obywateli

Źródło: Interia

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Nikt nie wiedział kim jest ojciec Szpaka. Teraz już wszystko jasne

Roznerski skomentował śmierć Królikowskiego, po jego słowach rozpętało się piekło

Wałęsa oszalał? Wskazał winnego katastrofy w Smoleńsku

Ich małżeństwo nie było jak z bajki. Wyciekła cała prawda

Wiktoria Gąsiewska szokuje na Insta: Genialna metamorfoza

Rosja wydała oświadczenie ws rocznicy katastrofy smoleńskiej

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →