To była ostatnia rola Królikowskiego. Polsat wyemituje to w niedzielę

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego 2020 roku po ciężkiej chorobie, ale widzowie będą mieli szansę, by ostatni raz zobaczyć Go na swoich ekranach, bowiem Polsat poinformował właśnie, że w niedzielę wyemituje odcinki serialu „W rytmie serca”, w którym Paweł Królikowski zagrał u boku Barbary Kurdej-Szatan i swojego syna, Antka Królikowskiego. Była to ostatnia rola Pawła Królikowskiego.

Paweł Królikowski zagrał w serialu „W rytmie serca”, i będzie to występ niezwykły, bowiem wcielił się on w postać Bogusława Horosiewicza, który jest ojcem postaci granej przez Barbarę Kurdej-Szatan i Antka Królikowskiego. W najbliższą niedzielę fani będą mogli zobaczyć, jak wypadła ostatnia rola Królikowskiego, o czy poinformowała Nina Terentiew, dyrektor programowa stacji Polsat. Przy okazji Terentiew podzieliła się z widzami garścią wspomnień związanych ze zmarłym aktorem, bowiem historia ich znajomości sięga zamierzchłych już czasów.

Paweł Królikowski poznał się z Terentiew 30 lat temu, gdy przedstawił jej pomysł programu „Truskawkowe studio”. Znajomość okazała się owocna, bowiem potem Królikowski dostał propozycję zostanie jurorem w show stacji PolsatTwoja twarz brzmi znajomo”, z której skorzystał.

Rola w serialu „W rytmie serca” to ostatnia rola Pawła Królikowskiego

Polsat wyemituje odcinek "W rytmie serca", w którym Paweł Królikowski, który zmarł niedawno, zagrał u boku Kurdej-Szatan. To ostatnia rola Królikowskiego.
fot.: Paweł Królikowski, Antek Królikowski, screen/ Instagram

Niestety, stan jego zdrowia zaczął się pogarszać, bowiem nasiliły się u niego problemy neurologiczne. Ich komplikacje ostatecznie sprawiły, że Paweł Królikowski zmarł. Zanim odszedł, udało mu się zagrać ostatnią rolę, ale nie była to zwyczajna rola.

Czytaj też: Rodzina przerywa milczenie: tak wyglądały ostatnie chwile Królikowskiego

Zrządzenie losu chciało, że ostatnia rola Pawła Królikowskiego to rola, którą zagrał u boku swojego syna. Co za symboliczny zbieg okoliczności!

źródło: Interia

POLECAMY:

Kubacki ujawnił skandal na PŚ! To nie powinno mieć miejsca

Kaczyński powiedział co nastąpi gdy Duda przegra

Wierni zamarli. Papież odwołuje audiencje. Wydano oświadczenie

Pilne: WHO opublikowało wytyczne odnośnie koronawirusa. Musisz tego przestrzegać

Rusin odchodzi z TVN? Dziennikarce nazbierało się problemów

Tak syn Królikowskiego pożegnał ojca. Dodał nieznane dotąd zdjęcie

, , , , ,