Gąsiewska chce pokazać się nago! Gwiazda Rodzinka.pl szykuje sesję?

Udostępnij:

Wiktoria Gąsiewska myśli o tym żeby pokazać się nago w jakiejś sesji zdjęciowej. Gwiazda serialu „Rodzinka.pl” oraz „Barwy szczęścia”, oba nadawane na antenach stacji telewizyjnej TVP, chętnie rozebrałaby się w jakimś szczytnym celu. Adma Zdrójkowski, jej chłopak, nie jest jednak zachwycony tym pomysłem.

Chociaż to „Rodzinka.pl” zapewniła jaj szeroką rozpoznawalność, to Wiktoria Gąsiewska przed kamerami występuje już od najmłodszych lat. Plany zdjęciowe są dla niej codziennością, dlatego teraz gdy już dorosła, Gąsiewska czuje, że nadszedł czas na kolejny krok, sesja nago dla któregoś z magazynów.

CZYTAJ TEŻ: Ryszard Kotys przeżywa koszmar. Jego życie to piekło

Jakiś czas temu aktorka serialu „Barwy szczęścia” (TVP)zrobiła sobie zdjęcie pod ścianką redakcji Playboy, co wywołało burzę komentarzy męskiej części fanów Wiktorii. Zastanawiali się oni, czy młoda gwiazda zdecydowała się na rozbieraną sesje. Jak się później okazało chodziło o sesję zdjęciową dla magazynu Joy, który ma redakcję w tym samym budynku.

Gąsiewska nago w Playboyu?! Aktorka rozważa taka możliwość!

Wiktoria Gąsiewska (Rodzinka.pl, Barwy szczęścia, TVP)  rozważa możliwość sesji nago, na to może nie zgodzić się jej chłopak Adam Zdrójkowski.
Fot.: Wiktoria Gąsiewska, screen/ Instagram

W jednym z ostatnich wywiadów, dziennikarka, która go przeprowadzała zdecydowała się wprost zapytać Gąsiewską co sądzi o możliwości wystąpienia w rozbieranej sesji dla jednego z magazynów dla mężczyzn. Aktorka szczerze odpowiedziała, że mimo iż jeszcze nie otrzymała takiej propozycji, to jeżeli chodziłoby o jakiś szczytny cel. Na przykład pomoc jakiejś fundacji, nie miałaby z tym problemu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kurdej Szatan pijana wrzuciła film. Kolega się do niej dobierał

Gąsiewska Nago? Jest taka możliwość

„Jeśli byłaby to jakaś fundacja, która miałaby jakiś fajny pomysł, byłby kontent takich bardziej rozbieranych sesji, to czemu nie. (…) Ja też swoje ciało używam do pracy. Aktualnie pracuję nad dwoma projektami fabularnymi i tam też może co nieco pokażę”

Problemem może być Adam Zdrójkowski i jego podejście do tych spraw. Jak się okazuje młody aktor nie jest fanem rozbieranych sesji zdjęciowych, tym bardziej jeżeli ich obiektem jest jego dziewczyna. Może więc nie wyrazić zgody na podobne przedsięwzięcie.

źródło: Pikio

POLECAMY:

Magda Gessler szokuje fanów. Tego się nikt nie spodziewał
Doda dodała film podczas seksu. Fani zniesmaczeni
Tajner puściły nerwy! Ostro o Wiśniewskim i jego dziecku
Wieniawa i jej metamorfoza robią furorę! Nie uwierzycie że to ona
Kurdej-Szatan pogrzebana przez TVP. Co z nią teraz będzie?

, , , , ,