Gdy nagrywali tę scenę, zdarzyło się coś, co nie miało prawa się stać

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Życie uczuciowe Brigitte Bardot (84 l.) od początku było pełne zawirowań. Aktorka dla miłości była skłonna do desperackich czynów, co udowodniła, gdy ojciec zabronił jej spotykać się z jej pierwszą miłością.

Krzyk Louisa Bardota, niósł się po wszystkich pokojach jego paryskiej rezydencji. Służące pochowały się po kątach, by przypadkiem nie wejść w drogę swojemu pracodawcy, który właśnie wyciągnął ze schowka rewolwer i biegał z nim jak oszalały.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Bogaty przedsiębiorca rzadko wpadał w taki szał. Ale powód był wyjątkowy. Ten bezczelny artysta, który wtargnął do ich domu, prawdopodobnie uwiódł jego ukochaną córkę. I na dodatek śmie siedzieć w jej pokoju, twierdząc, że i tak się z nią ożeni. Najgorzej, że smarkula stoi po jego stronie i pyskuje. Do szału doprowadza go powtarzane przez nią zdanie, że jeśli ojciec nie da im spokoju, to się zabije. Na szczęście jest niepełnoletnia, ma dopiero 15 lat, więc o ślubie na razie nie może być mowy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Miał 45 nieodebranych wiadomości. W jednej chwili świat Pazury runął! “Chciałem się zabić”

A jeszcze parę miesięcy temu była taką grzeczną córeczką tatusia. Dumny zasiadał na widowni prywatnej szkoły baletowej, by oglądać występy jego małej Brigitte. Patrzył, jak wyprostowana niczym struna, trzyma się drążka, albo z gracją ustawia ubrane w baletki nogi do kolejnej figury. I wcale nie wydawało mu się, nad czym utyskiwała jej matka, że trafiło im się niezbyt urodziwe dziecko. W końcu astygmatyzm był całkiem niewidoczny, a aparat korekcyjny, który musiała nosić i tak już poszedł w odstawkę.

Ale przecież choćby nawet była sto razy brzydsza, to i tak by ją kochał.Teraz jednak nie poznawał swojej córki. Kiedyś tak dobrze ułożona panna, zachowuje się gorzej niż uliczni chuligani. A mówił jej matce, żeby nie zgadzała się na zdjęcia do magazynu „Elle”, które zaproponował dyrektor szkoły. Oczywiście, zrobili tam z niej prawdziwą piękność, pokazali jak ma układać włosy, jak się ubierać, by brzydkie kaczątko zamienić w łabędzia. Ale też zmienili całkowicie jej charakter.

ZOBACZ TAKŻE: 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jej sekret wyszedł na jaw dopiero po śmierci! Nikt jej o to nie podejrzewał. Prawdę znała tylko jej matka…

Sprowadził ją na złą drogę. Wbrew ojcu

No może to nie oni, a ten młody człowiek, który pojawił się zaraz jak „Elle” ze zdjęciami Brigitte trafiło do kiosków. Roger Vadim nie był jeszcze znanym twórcą. Miał 21 lat i dopiero praktykował u mistrzów kina. Gdy 28 marca 1949 roku zobaczył pierwszy raz Brigitte, wiedział, że to ona stanie się gwiazdą jego debiutanckiego filmu. Już wtedy zaczął kreślić scenariusz obrazu „I Bóg stworzył kobietę”, choć do jego realizacji miało dojść za dobrych kilka lat.

Na razie zakochał się bezprzytomnie w wydętych ustach małej Brigitte, w jej nadąsanej minie i burzy włosów. W pannie z dobrego, burżuazyjnego domu dostrzegł symbol swojego pokolenia – naturalną dziewczynę, bez skrępowania eksponującą erotyzm. Niestety, na przeszkodzie ich związku ciągle stał uparty ojciec. Kiedy odkrył, że jego córka nie zawsze pojawia się na lekcjach, a czas przeznaczony na naukę spędza w garsonierze Vadima, nie mógł tego tak zostawić.

Zdecydował, że Brigitte wyjedzie z Paryża. Gdy nastolatka się o tym dowiedziała…

>>>CZYTAJ DALEJ<<<

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →