Tak wyglądała noc śmierci Woźniaka-Staraka. Ciarki

Noc podczas której śmierć poniósł Piotr Woźniak-Starak do dzisiaj okryta jest woalem tajemnicy, jak naprawdę zginął znany producent filmowy?

18 sierpnia 2019 roku w nocy z niedzieli na poniedziałek na jeziorze Kisajno na Mazurach zaginął znany producent filmowy i milioner Piotr Woźniak-Starak. Jego poszukiwania, zakrojone na olbrzymią skalę, po kilku dniach okazały się skuteczne. Niestety odnaleziono już tylko ciało milionera. Jak w toku śledztwa ustaliła prokuratura Woźniak-Starak utonął felernej nocy. Mimo iż upłynął ponad rok od jego śmierci, szczegóły zdarzenia nadal pozostają niejasne. Jak tak naprawdę zginął Piotr Woźniak-Starak? I jak wyglądały jego ostatnie chwile?

Czytaj też: Zmiany w służbie zdrowia już obowiązują. Dotyczą każdego Polaka

Noc kiedy śmierć poniósł Piotr Woźniak-Starak okryta jest woalem tajemnicy, jak naprawdę zginął?

Policja poinformowała wtedy opinię publiczną, że Piotr Woźniak-Starak wracał późnym wieczorem z baru, w którym wcześniej się bawił. Płynął własną motorówką, a na pokładzie towarzyszyła mu kelnerka, 27 letnią Ewą O, która przez to, że producent długo przesiadywał w lokalu nie miała jak wrócić do domu. Piotr zaproponował, że ją podwiezie.

Zobacz również: Ostatnie chwile Gienka Loski. Jego ukochana wszystko opowiedział

W pewnym momencie Woźniak-Starak stracił panowanie nad łodzią i oboje znaleźli się w wodzie. Dziewczyna bezpiecznie dopłynęła do brzegu, po Staraku słuch zaginął. Jak ustalił koroner podczas autopsji producent wypadając z motorówki niefortunnie uderzył głową w śrubę silnika i stracił przytomność. W skutek tego zdarzenia utonął.

Dopiero teraz zaczynają wychodzić na jaw szczegóły wydarzeń z tamtej nocy. Ewie O. nie postawiono żadnych zarzutów. Jak twierdzi Krzysztof Stodolny, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Olsztynie, dziewczyna została tylko przesłuchana przez policję w roli świadka. Dziewczyna zeznała, że Piotr Woźniak-Starak prowadził swoją łódź pod wpływem alkoholu.

„Badania chemiczne krwi zmarłego wykazały obecność 1,7 promila alkoholu etylowego, zaś badania chemiczne moczu wykazały obecność 2,4 promila alkoholu etylowego” – zaznaczył Stodolny.

Źródło: 4mens

Polecamy także:

Znaleźli na plaży dziwny kawałek drewna. Gdy zrozumieli co to, zmroziło ich

Marta Manowska nie wiedziała co powiedzieć. Zaskakujący początek sezonu „Rolnik szuka żony”

Patryk Jaki mocno uderza w Trzaskowskiego: „Ostrzegałem”

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →