Kaczyński pokazał środkowy palec Grodzkiemu? Szczęki opadają

Marszałek Senatu, Tomasz Grodzki zaplanował spotkanie przedstawicieli ugrupowań, Jarosław Kaczyński odrzucił zaproszenie tłumacząc się względami zdrowotnymi.

Zobacz również: Biedroń pluje na Kościół! Posunął się do obrzydliwej zagrywki

Taka wersja wydarzeń została przedstawiona przez Gazetę Wyborczą. Właśnie dziś mają odbyć się obrady „okrągłego stołu”, gdzie strona rządowa i opozycji ma rozmawiać ze sobą nad ustawą w sprawie przeprowadzenia najbliższych wyborów prezydenckich. Jej wcześniejsza wersja nie otrzymała kontrasygnaty ze strony izby wyższej parlamentu. Czy dzisiejsze rozmowy przyniosą zamierzony efekt?

Kaczyński odrzucił zaproszenie Kaczyńskiego

Dziś w senacie odbędzie się posiedzenie „okrągłego stołu”, w którym wezmą udział przedstawiciele rządu Prawa i Sprawiedliwości oraz opozycji. Do wzięcia udziału w rozmowach został również zaproszony prezes Prawa i Sprawiedliwości – Jarosław Kaczyński.

Zaproszenie wystosował sam marszałek Tomasz Grodzki, który złożył taką propozycję względem byłego premiera podczas konferencji prasowej. Niestety z propozycji udziału w rozmowach nie skorzysta szef PiS z powodów zdrowotnych – czytamy w GW.

Czytaj też: Tajemnicze miejsca w Polsce widoczne w Google Maps. Ciarki na plecach

W tej sytuacji z ramienia PiS w obradach wezmą udział m.in. poseł Przemysław Czarnek, który był sprawozdawcą projektu wyborczego oraz także wiceprzewodniczący klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości Marek Suski.

Koalicję Obywatelską będzie reprezentować Tomasz Grodzki i poseł Robert Kropiwnicki. Z PSL-Kukiz’15 pojawią się szef ludowców Władysław Kosiniak-Kamysz i poseł Kukiz’15 Stanisław Tyszka. Natomiast Lewica na spotkanie desygnuje szefa klubu parlamentarnego – Krzysztofa Gawkowskiego.

Czytaj też: Potwierdzono to czego lekarze obawiali się najbardziej. Chodzi o COVID-19

Konfederacja nie otrzymała zaproszenia do wzięcia udziału w rozmowach.

Marszałek Senatu, Tomasz Grodzki zaplanował spotkanie przedstawicieli ugrupowań, Jarosław Kaczyński odrzucił zaproszenie tłumacząc się względami zdrowotnymi
Marszałek Senatu, Tomasz Grodzki zaplanował spotkanie przedstawicieli ugrupowań, Jarosław Kaczyński odrzucił zaproszenie tłumacząc się względami zdrowotnymi/ screen YouTube

Źródło: Gazeta Wyborcza/ Interia

Polecamy także:

Trzaskowski zagroził TVP i upokorzył Andrzeja Dudę

Jan Paweł II tuż przed śmiercią ujawnił tajemnicę Kościoła. Ma ogromne znaczenie

Tadla w chamski sposób zaatakowała Kaczyńskiego. Wstyd

Wojewódzki komentuje sytuację w Trójce. Zwrócił się do Niedźwieckiego

Kowalska zwariowała? Najpierw oszustwo i wyzwiska, a teraz to!

, , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →