Jan Paweł II tuż przed śmiercią ujawnił tajemnicę Kościoła. Ma ogromne znaczenie

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jan Paweł II tuż przed śmiercią ujawnił jaka jest tajemnica Kościoła, 18 maja jest 100 rocznica urodzin, z tej okazji przypomniano co papież Polak wyjawił. Jan Paweł II przed swoją śmiercią w 2005 roku miał wyjawić światu jedną z największych tajemnic Kościoła.

Czytaj też: Wyciekło nagranie z „zatrzymania” Burego! Co za kompromitacja

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Chodziło dokładnie o popularne na całym świecie objawienia w Fatimie. To właśnie one miały wskazać kierunek, w który w najbliższym czasie pójdzie świat. Tajemnice fatimskie miały być trzy. Dwie z nich zostały ujawnione już po 24 latach od objawień. Według pogłosek Papież Jan Paweł II pod koniec życia miał ujawnić ukrytą części III tajemnicy, lecz należy tu zaznaczyć, że tym doniesieniom zaprzecza sama strona kościoła.

Jan Paweł II przed śmiercią ujawnił trzecią tajemnicę z Fatimy?

Objawienia z Fatimy to z pewnością bardzo ważny element wiary miliardów chrześcijan na całym świecie. Objawienia miały miejsce już w roku 1758, lecz nie najbardziej popularne z nich odbyły się w roku 1917. Wówczas to trójce dzieci objawiła się Matka Boska, która zdradziła im między innymi to co czeka grzesznych ludzi jeżeli się nie nawrócą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Maryja ukazała dzieciom piekło i znajdujące się tam dusze skazane na wieczne potępienie oraz widmo wojny wywołanej przez zgubną politykę Rosji. Dwójka z trójki dzieci zmarła z powodu hiszpanki. Jeszcze przed śmiercią Hiacynta miała zwierzyć się Łucji z wizji strasznej wojny. Najprawdopodobniej chodziło o II wojnę światową.

Tajemnica Fatimy

W 2000 roku ujawniono 3 tajemnicę z Fatimy. Mówi ona przede wszystkim o opisie zabójstwa kapłana przez żołnierzy. Eksperci upatrują tu sytuację z 1981 roku, kiedy to miał miejsce zamach na papieża Jana Pawła II.

Wówczas sam Papież Polak wyznał, że to Matka Boska uratowała mu jego życie. Na tym tajemnica ma się kończyć, lecz chodzą plotki, że reszta III tajemnicy nie została ujawniona. Jej zapis miałby sugerować, że na świecie wybuchnie wielki kryzys polityczny oraz gospodarczy. W Azji ma dojść do wojny między Chinami a Rosją, gdzie zwycięsko ma wyjść z tej konfrontacji kraj środka, a Rosją zostanie zepchnięta na margines.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zobacz również: Panika w PO! Wyciekła tajna instrukcja w sprawie Trzaskowskiego

Z kolei w Europie dojdzie do kolejnego konfliktu zbrojnego. Polska ma zostać zaatakowana przez Niemcy, lecz zwycięży i stanie się ostoją nowego światowego porządku. Mimo wszystko tej wersji zaprzecza sam kościół katolicki, który podkreśla, że cała treści tajemnicy została już ujawniona w 2000 roku.

Jan Paweł II tuż przed śmiercią ujawnił jaka jest tajemnica Kościoła, 18 maja jest 100 rocznica urodzin, z tej okazji przypomniano co papież Polak wyjawił
Jan Paweł II tuż przed śmiercią ujawnił jaka jest tajemnica Kościoła, 18 maja jest 100 rocznica urodzin, z tej okazji przypomniano co papież Polak wyjawił/ screen YouTube

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Trzaskowski z kolegami koncertowo się ośmieszył! Wpadka roku

Wizja Jackowskiego się sprawdza. Co nas czeka?

Polecamy również:

Klęska Owsiaka. Poinformował już wszystkie szpitale

Magda Gessler chudnie w oczach! Nigdy tak nie wyglądała

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →