Koronawirus wymknął się spod kontroli – potężny wzrost zgonów w ciągu doby

Koronawirus liczba ofiar śmiertelnych: Wirus zabija coraz szybciej, tylko w ciągu doby zanotowano potężny wzrost zgonów przede wszystkim w Wuhan. wygląda na to, że Koronawirus wymknął się spod kontroli.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

  1. Niesamowite wieści! Barbara Kurdej-Szatan – ta ciąża to cud
  2. Wojewódzki ostro o Woźniak-Starak. Okrutnie ją obraził
  3. Chwila nieuwagi i wpadka! Doda bez majtek w błysku fleszy

Tylko w ciągu jednej doby od ostatniego komunikatu liczba ofiar śmiertelnych w Chinach wzrosła do ponad 722 i wciąż rośnie. Chińska Narodowa Komisja Zdrowia poinformowała o kolejnych 81 zgonach, z czego 67 nastąpiło w Wuhan.

Dane są niepokojące, bowiem już teraz Koronawirus zabił więcej osób niż zmarło przy epidemii SARS w latach 2002-2003. Wówczas liczba ofiar śmiertelnych wyniosła 650.

Czytaj też: Żyła dorwał się do mikrofonu i.. wszystkich zatkało – on to naprawdę powiedział!

To jednak nie koniec. W całych Chinach odnotowano już 3400 nowych zachorowań. Oznacza to, że łącznie wykryto koronawirusa u blisko 35 tysięcy osób. Władze są zaniepokojone, ponieważ początkowa tendencja spadkowa nagle się odwróciła. Ponownie nastąpił wzrost ilości zarażonych koronawirusem.

Koronawirus – liczba ofiar śmiertelnych

O 81 do 699 wzrosła liczba ofiar śmiertelnych koronawirusa w prowincji Hubei – poinformowała w sobotę komisja zdrowia tej prowincji. Wykryto 2 841 nowych przypadków zakażenia, co podwyższyło ich łączną liczbę w tej prowincji do 24 953.- podaje portal Interia.pl

Czytaj też: Syn Królikowskiego dodał zdjęcie, które przeraziło! Fani wstrząśnięci

Najwięcej nowych przypadków zgonów spowodowanych koronawirusem nastąpiło w Wuhan, gdzie epidemia miała swój początek. Tam również zanotowano największy wzrost nowych zarażeń wirusem.

Władze wciąż starają się uspokajać i tłumić nastroje społeczne. Podają dane z których wynika, że efekty leczenia przyniosły pomyślny rezultat u 2 050 osób, które wyzdrowiały.

Japonia natomiast poinformowała o kolejnych przypadkach wykrycia koronawirusa na wycieczkowcu. Obecnie liczba zarażonych na pokładzie statku wynosi 64 osoby.

Koronawirus liczba ofiar śmiertelnych: zabija coraz szybciej, zanotowano potężny wzrost zgonów przede wszystkim w Wuhan, wirus wymknął się spod kontroli
Koronawirus liczba ofiar śmiertelnych: zabija coraz szybciej, zanotowano potężny wzrost zgonów przede wszystkim w Wuhan, wirus wymknął się spod kontroli

POLECAMY TAKŻE:

Skandal we Wrocławiu: Gąsiewska zaatakowana w taksówce

Anna z „Rolnika” zaskoczyła fanów. Nie uwierzysz co kupiła

Magda Gessler wywołała skandal. Ostry komentarz o Polakach

Awantura w TVP! „Paskowy” zaszalał – posłowi puściły nerwy podczas nagrania na żywo

Jackowski wszystko przewidział! Teraz czeka nas całkowity paraliż

,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →