Wojewódzki ostro o Woźniak-Starak. Okrutnie ją obraził

Gwiazdy TVN: Kuba Wojewódzki, Agnieszka Woźniak-Starak i Michał Piróg nie mają ze sobą po drodze? Trzy lata temu Kuba Wojewódzki wypowiedział się na temat swoich znajomych z pracy. Król TVN zrobił to jednak w znany dla siebie sposób. Nie szczędził słów i wyraził co sądzi o Agnieszce i Michale. Oboje bardzo poważnie mu podpadli. Michał Piróg przede wszystkim za sprawą swoich częstych wypowiedzi w mediach na temat Kuby. Z kolei Agnieszka Woźniak Starak podpadła Kubie za sprawą swoich relacji z mężczyznami przed zawarciem związku małżeńskiego.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

  1. Gwiazda Polsatu nie żyje. Zmarła kilka miesięcy po ślubie
  2. Nie żyje lider „Budki Suflera”. Polska we łzach
  3. „Walczy o życie” – smutne wieści o Królikowskim

Kuba Wojewódzki to przede wszystkim samozwańczy Król TVN. W tym określeniu nie ma nic dziwnego. Kuba jest jedną z najważniejszych i najwyższej stawianych gwiazd w hierarchii polskiego show biznesu. Na swoją pozycję dziennikarz pracował ponad trzydzieści lat. Kuba jednak nie lubi, kiedy ktoś stara się wybić na jego popularności. Jedną z takich osób ma być między innymi Michał Piróg, który bardzo poważnie zdenerwował króla za sprawą komentarzy na jego temat. W tym samym czasie po głowie dostała także Agnieszka Woźniak-Starak.

Gwiazdy TVN: Kuba Wojewódzki, Agnieszka Woźniak-Starak i Michał Piróg nie mają ze sobą po drodze?

„On mi pachnie zdesperowanym przebierańcem. Gotów jest przyznać się do wszystkiego, żeby tylko o nim napisali. Jak mu miesięcznik „Dziecko” zaproponuje rozkładówkę, to im wmówi, że jest dzieckiem. Bardzo chce być kontrowersyjny, ale w tej konkurencji przegrywa nawet ze strażą miejską. Nie chce zresztą o nim za dużo mówić, bo dosyć dawno doszliśmy do porozumienia. Porozumieliśmy się, że się nie szanujemy.”

– mówił na temat Michała Piróga Kuba Wojewódzki.

Czytaj też: Syn Królikowskiego dodał zdjęcie, które przeraziło! Fani wstrząśnięci

Po głowie dostała także Agnieszka Woźniak-Starak.

„Agnieszka jest moją koleżanką z pracy. Lubię ją, bo ma luz większy niż niejeden facet. Miałem kiedyś takie wrażenie, że Agnieszka niestety ma, a może miała przed ślubem z Piotrem, syndrom dziewczyny, która lubi otaczać się dworem facetów. Perwersyjnie towarzysko. Ale ja nie nadaję się na perwersyjnego dworzanina.”

– wyznał król TVN.

Czytaj też: Żyła dorwał się do mikrofonu i.. wszystkich zatkało – on to naprawdę powiedział!

Gwiazdy TVN: Kuba Wojewódzki, Agnieszka Woźniak-Starak i Michał Piróg nie mają ze sobą po drodze? Kuba Wojewódzki powiedział...
Kuba Wojewódzki/ screen YouTube

POLECAMY TAKŻE:

Skandal we Wrocławiu: Gąsiewska zaatakowana w taksówce

Anna z „Rolnika” zaskoczyła fanów. Nie uwierzysz co kupiła

Magda Gessler wywołała skandal. Ostry komentarz o Polakach

Awantura w TVP! „Paskowy” zaszalał – posłowi puściły nerwy podczas nagrania na żywo

Jackowski wszystko przewidział! Teraz czeka nas całkowity paraliż

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

, , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →