Nowe ognisko koronawirusa w znanej firmie kurierskiej! Mnóstwo zakażonych

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Koronawirus: Ostatnimi czasy codziennie słyszymy o nowych ogniskach koronawirusa w Polsce. Po szokującej informacji o kasjerze dużego marketu budowlanego, który okazał się być zakażony przyszła kolej na jeszcze bardziej druzgocące wieści.

Okazuje się bowiem, że duża firma kurierska w jednym ze swoich oddziałów zmaga się z problemem masowych zachorowań. Na ten moment odnotowano prawie 50 pracowników z pozytywnym wynikiem testu na obecność SARS-Cov-2.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Mocne słowa Jana Pawła II o adopcji dla par jednopłciowych

Jak ta sytuacja ma się do zamawiania przez internet i do naszego bezpieczeństwa jako konsumentów? Wszystko wyjaśniono w specjalnym komunikacie aby uspokoić przede wszystkim klientów firmy kurierskiej.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wiadomym jest i oczywistym wręcz, że w dobie koronawirusa większość z nas postanowiła zrezygnować z tradycyjnej formy robienia zakupów i zaczęła więcej rzeczy zamawiać przez internet.

Nowe ognisko koronawirusa w firmie kurierskiej

Paczki pod nasze drzwi dostarczają kurierzy, którzy w tych czasach mają pełne ręce roboty. Teraz jedna z mazowieckich firm kurierskich przechodzi kryzys związany z wykryciem u pracowników wirusa SARS-Cov-2.

Zobacz również: Wściekły Gortat dodał ostry wpis! Usunął go, ale mamy screeny

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ognisko koronawirusa wystąpiło w znanej sieci kurierskiej DHL Supply Chain. Do tej chwili zdiagnozowano 46 pracowników. Kolejnych 331 objętych zostało obowiązkową kwarantanną.

Oddział mieszczący się w Sochaczewie nie dostarcza paczek do odbiorcy końcowego. Bierze udział jedynie za dostawy pomiędzy dużymi przedsiębiorstwami oraz zajmuje się magazynowaniem paczek.

DHL Supply Chain postanowiło odnieść się do sprawy na swojej stronie internetowej. Zarząd firmy wydał oświadczenie:

– Możemy potwierdzić (…) że pojawiły się przypadki zakażenia koronawirusem w naszej lokalizacji w Sochaczewie. Bezwzględnie stosujemy się do zaleceń odpowiednich służb sanitarnych. Zgodnie z wytycznymi, osoby podejrzane o bezpośredni kontakt z pracownikami zakażonymi, zostały bezzwłocznie poinformowane o zagrożeniu oraz poddane kwarantannie. Dodatkowo, Powiatowa Stacja Sanitarno–Epidemiologiczna zarządziła wykonanie testów wszystkim pracownikom pracującym w magazynie w Sochaczewie

– napisano w oświadczeniu.

Nie ma obaw przed zamawianiem towarów online. Zapewniono, że osoby zarażone nie biorą udziału w dostarczaniu paczek. Firma DHL zadbała o to, aby zamówień nie realizowali pracownicy, którzy mieli kontakt z zakażonymi oraz z takimi którzy zostali poddani obowiązkowej kwarantannie.

Ni ma obaw przed przyjmowaniem kurierów z firmy DHL. Dostawy są realizowane z zachowaniem najwyższych środków bezpieczeństwa.

Polecamy także:

Niesamowite wieści o Dudzie! W końcu Polacy się doczekali

Wiśniewski nie wytrzymał i wpadł w szał! Wszystko zostało nagrane

Wstrząsające wieści o Martyniuku! Potwierdzono szokującą prawdę

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →