Gessler wściekła! Ujawniono największą tajemnicę programu

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Program Kuchenne Rewolucje TVN, który prowadzi Magda Gessler cieszy się ogromną popularnością. To właśnie kontrowersyjna formuła programu oraz niezwykle barwna postać prowadzącej, co tydzień o godzinie 21:30 w czwartek, ściągają przed telewizory setki tysięcy wiernych widzów. Teraz jest kolejny problem. Czy za Kuchenne Rewolucje się płaci? Kuchenne Rewolucje 11 lipiec

Magda Gessler sławę i podium w rankingu największych gwiazd świata polskiego show biznesu zyskała właśnie dzięki programowi, dlatego następstwem tego był udział w licznych programach takich jak MasterChef, czy współpraca z kanałem Food Network. Kuchenne Rewolucje TVN

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jako, że program jest mimo wszystko najpopularniejszy, naokoło jego emisji narosło wiele domysłów i skandali. Cała Polska obserwowała proces wytoczony przez właścicielkę „Doliny Charlotty”. Kobieta oskarżyła wówczas Magdę Gessler, że nie zapłaciła za noclegi, jednakże wszyscy od początku wiedzieli że owy proces to nic innego jak zemsta. Pozostaje kolejne pytanie, mianowicie Czy za Kuchenne Rewolucje się płaci?

Kuchenne Rewolucje TVN Magda Gessler

ZOBACZ TEŻ:„Świat według Kiepskich” miał zniknąć! Choroba dopadła nie tylko Kotysa. To najważniejsza osoba w serialu!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wszak każdy kto zna ten odcinek Kuchennych Rewolucji wie, że zakończył się on karczemną awanturą, a właścicielka wypadła w bardzo złym świetle. To wpłynęło na negatywną ocenę jej przedsiębiorstwa, dlatego pewnie sprawa skończyła się z powodzeniem dla Gessler.

Kolejnym „problemem” dla wielu było samo zachowanie restauratorki podczas kręcenia programów. Niejednokrotnie przesadzała z ekspresją doprowadzając wręcz do sytuacji, które zagrażały uczestnikom „Kuchennych Rewolucji”. Jedną z takich sytuacji opisaliśmy TUTAJ.

Czy za Kuchenne Rewolucje TVN się płaci?

Czy za Kuchenne Rewolucje się płaci? Kuchenne Rewolucje TVN Magda Gessler, Kuchenne Rewolucje 30 czerwiec
Czy za Kuchenne Rewolucje się płaci? Kuchenne Rewolucje TVN Magda Gessler, Kuchenne Rewolucje 11 lipiec

W ogniu wszystkich tych wydarzeń, na domiar złego zaczęły pojawiać się plotki jakby za udział w „Kuchennych Rewolucjach” trzeba było płacić. Pogłoskę mocno rozdmuchano, dlatego głos w tej sprawie zabrała sama Magda Gessler.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CZYTAJ TAKŻE:Magda Gessler szokuje! To dlatego rozstała się z mężem

Czy za Kuchenne Rewolucje się płaci? Zdementowała plotki, twierdząc że są wyssane z palca. Nikt nie musi płacić za udział w Kuchennych Rewolucjach. Restauratorka potępiła ludzi, którzy rozsiewają tego typu plotki. Następnie zachęciła wszystkich, którzy mają problem w swoich lokalach i nie potrafią go rozwiązać do zgłaszania się do programu.

Niejednokrotnie już lokale, które przeszły przez ręce Magdy Gessler w programie „Kuchenne Rewolucje” poprawiły znacząco swoją sytuację, dlatego można śmiało próbować bez obaw, że ktoś z TVN podeśle fakturę do zapłacenia.

Przypominamy, że następny odcinek programu już w ten czwartek 11 lipiec na TVN jak zwykle o godzinie 21:30

TO CIĘ MOŻE ZAINTERESOWAĆ:

Magda Gessler szokuje! To dlatego rozstała się z mężem
Wojewódzki przyłapany z nową kobietą! Nie uwierzysz kto to
Gąsiewska dodała gorące zdjęcie. Pokazała za dużo?
Grabowski podsumował króla TVN jednym zdaniem – Wojewódzki zatkany (wideo)
Rozenek pokazała biust! Granica została przekroczona

Tagi: 11 lipiec Czy za Kuchenne Rewolucje TVN się płaci? Dlatego

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →