To najgorsze co Magda Gessler zrobiła w programie! To się mogło skończyć tragedią (Film)

Udostępnij:

Kuchenne Rewolucje Magda Gessler. Kuchenne Rewolucje to program, który od lat bije rekordy popularności. Wszystko za sprawą kontrowersyjnej i barwnej prowadzącej jaką jest Magda Gessler. Swoją charyzmą, wiedzą i charakternością zaskarbiła sobie serca fanów.

Co czwartek o godzinie 21:30 na antenie telewizji TVN możemy zobaczyć nowe odcinki programu „Kuchenne Rewolucje”. Emocji na pewno nie braknie. Rozrywki jak zawsze dostarczać będzie Magda Gessler we własnej osobie oraz uczestnicy rewolucji, którzy nie raz zdążyli się przekonać, że z królową TVN się nie zadziera.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Grabowski zszokował widzów! Ma serdecznie dość

Formuła programu jest prosta. Właściciele restauracji, które stoją na skraju upadku, zgłaszają swoją chęć wzięcia udziału w programie. Godzą się tym samym na pełną diagnostykę problemu, inspekcję oraz wprowadzenie zmian przez Magdę Gessler oraz cały sztab ludzi, którzy z nią współpracują. Oczywiście wszystko w obecności kamer.

Kuchenne Rewolucje Magda Gessler. Musi się dziać

Kuchenne Rewolucje Magda Gessler, TVN, 16 maj
Kuchenne Rewolucje Magda Gessler, TVN, 16 maj

Najczęściej początki są bardzo trudne. Prowadząca program „Kuchenne Rewolucje” dotyka najczulszych punktów niejednokrotnie wywołując skandal.

Tak też stało się w jednym z odcinków, kiedy doprowadzona do ostateczności Magda Gessler zrobiła coś z jednej strony spektakularnego, z drugiej zaś dość niebezpiecznego. W każdym razie nie mamy żadnych wątpliwości, że to mogło zakończyć się tragedią.

CZYTAJ TAKŻE: Kożuchowskiej puściły nerwy! Urządzili jej piekło

Rzucanie talerzami, krzyki, wyciąganie brudów (często tych rodzinnych) to przy tym pikuś! Zobaczcie sami:

Kuchenne Rewolucje, Magda Gessler, Instagram

Jak widać na filmie udostępnionym przez pewną stronę na Instagramie, Magda Gessler musiała naprawdę ostro się wkurzyć. Uczestnicy tego odcinka Kuchennych Rewolucji zdębieli. Fakt jest taki, że można było się poważnie wystraszyć.

Na całe szczęście nikomu nic się nie stało, ponieważ ani wywrócony z impetem stół, ani naczynia jakie z niego spadły nie poraniły nikogo. Sądząc jednak po tym w jakim stanie wzburzenia była Magda Gessler, jesteśmy przekonani że nie mogła wiedzieć, że to co zamierza zrobić skończy się dobrze.

Oglądalność musi się zgadzać, natomiast na przyszłość radzilibyśmy bardziej uważać i robić wszystko tak, aby nie narażać nikogo na krzywdę.

Następny odcinek Kuchennych Rewolucji już 16 maja o godzinie 21:30 na antenie stacji TVN.

POLECAMY:

Wpadka serialu “Na Wspólnej”! Zrobili to przed śmiercią Kingi
Śmiertelnie skażony produkt w popularnej sieci! Natychmiast go wyrzuć
Kidawa Błońska zmiażdżona przez Mazurka! To trzeba zobaczyć (wideo)
O co tu chodziło? “Zalotny” gest Ewy Kopacz podczas przesłuchania. Internauci bez litości (wideo)
Wpadka w TOK FM. Neumann nie spodziewał się takiej reakcji dziennikarki. To trzeba zobaczyć (wideo)

, , , , ,