Lara Gessler wbija nóż w plecy matki! To zaboli Magdę Gessler

Magda Gessler to gwiazda stacji TVN i programu Kuchenne Rewolucje. Restauratorka stara się podbić rynek zimnych przysmaków. Niestety w tej walce nie może liczyć na pomoc swojej córki — Lary Gessler. Lara Gessler wbiła nóż w serce swojej mamy Magdy Gessler? Na profilu Instagram Laura reklamuje lody, nie są to Ice Queen. Jedyne dziecko gwiazdy TVN postanowiło wesprzeć konkurencję, dlatego Lara reklamuje lody… Manhattan. Czy to będzie najmocniejszy cios w nowy interes restauratorki? Co dalej z marką lodów „Ice Queen”?

Magda Gessler i Kuchenne Rewolucje

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wojewódzki ujawnił sekret! „Tak Mucha zdobyła pracę”

Magda Gessler słynie przede wszystkim z prowadzenia „Kuchennych Rewolucji”. Formuła programu jest dosyć prosta. Pani Magda podróżuje po całej Polsce w celu udzielenia pomocy restauracjom, które znajdują się w ciężkiej sytuacji. Do swoich dobrowolnych obowiązków podchodzi bardzo surowo. Uczestnikom programu stawia bardzo twarde warunki, lecz jednocześnie zapewnia ich o sukcesie przy stosowaniu jej rad.

Interesy gwiazdy TVN

CZYTAJ TEŻ: Wojewódzki upokorzony na wizji. Gąsiorowska nie hamowała się

Magda Gessler to bez wątpienia kobieta orkiestra. W sferach biznesowych czuję się jak ryba w wodzie. Świadczy o tym sam fakt założenia przez restauratorkę nowego lodowego interesu. Jego promocja zajęła Pani Magdzie sporo czasu i nerwów. Lody spod marki „Ich Queen” niestety uzyskały dosyć mizerne noty. Powodów jest kilka.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wow! Tak wyglądał młody Ryszard Kotys! Kompletny szok

Pierwszym z nich jest cena. W niektórych punktach sprzedaży jedna gałka lodów Magdy Gessler kosztuje aż 9 zł. Internauci podkreślają, że cena jest dosyć odstraszająca. Druga sprawa dotyczy promocji marki. Media kilka dni temu obiegła informacja, iż Pani Magda podczas promocji swoich wyrobów złamała prawo. Chodziło o promocję lodów z alkoholem, co miało być niezgodne z ustawą o wychowaniu w trzeźwości nieletnich. Trzecia kwestia ściśle jest związana z córką Pani Magdy, która wsparła konkurencję swojej matki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Skandal w Big Brother. Ujawniono intymne sekrety uczestników

Lara Gessler zdradziła matkę? Co zrobiła młoda Gessler?

Młoda Gessler zaczęła reklamować popularną w Polsce markę lodów na swoim instagramie. Fani Lary byli w szoku. Profil na instagramie młodej Gessler zalały pytania — dlaczego?

Lara Gessler wbiła nóż w serce swojej mamy Magdy Gessler, z Kuchenne Rewolucje (TVN)? Na profilu Instagram Laura reklamuje lody, nie są to Ice Queen
Lara Gessler wbiła nóż w serce swojej mamy Magdy Gessler, z Kuchenne Rewolucje (TVN)? Na profilu Instagram Laura reklamuje lody, nie są to Ice Queen

Należy podkreślić, iż Lara Gessler stara się być samodzielna. Niekoniecznie chcę pozostać w cieniu swojej matki. Warto dodać, iż w gruncie rzeczy jest to dobry ruch, że strony córki gwiazdy TVN. Lara zyska na tym jako samodzielna marka. Niestety może to się odbić negatywnie na wizerunku biznesu jej matki. Cóż… takiej już jest życie. Z rodziną wychodzi się najlepiej jedynie na zdjęciu.

POLECAMY:

Skandal w Big Brother. Ujawniono intymne sekrety uczestników
Czy Rozenek z tego wyjdzie? Była żona ujawnia
Wojewódzki zaliczył wpadkę roku! Reklama nie wyszła – internauci nie mieli litości

źródło: instagram

, , , , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →