Przerażające odkrycie lekarzy u wyleczonych! To koszmar

Lekarze z Austrii o koronawirusie: U tych którzy zostali wyleczeni z COVID-19 okazuje się, że koronawirus nawet po łagodnym przebiegu sieje spustoszenie. Lekarze przeprowadzili szereg badań na osobach, które były chore na COVID-19.

Polecamy również: Gardias o pielęgniarkach: „Są zastraszane, żeby takich danych nie upubliczniać”

Ich stan w trakcie choroby był na tyle dobry, że nie pojawiła się w ich sytuacji potrzeba hospitalizacji w szpitalu. Po kilku tygodniach chorzy zostali poddani szeregowi badań.

Pierwszy z nich miał stwierdzić, czy są wciąż nosicielami wirusa. Kolejne dotyczyły ewentualnych skutków wywołanych przez chorobę. Ostateczny rezultat badań pod tym kątem może budzić obawy.

Lekarze o koronawirusie

Lekarze z Kliniki Uniwersyteckiej w Innsbrucku przebadali sześciu austriackich nurków. Wszyscy mężczyźni wcześniej byli chorzy na COVID-19. Na szczęście w ich przypadku wystąpiły jedynie łagodne objawy i cały okres choroby mogli spędzić w domu. Około 5-6 tygodni temu uznano ich za wyleczonych.

Wówczas podjęto również decyzję o przeprowadzeniu innych badań. Niestety ich wyniki były jak wyrok. Okazało się, że mimo łagodnego przebiegu choroby ich płuca są w bardzo złym stanie. Zdiagnozowane uszkodzenia płuc nie pozwolą im już nigdy nurkować.

Uszkodzenia płuc są nieodwracalne. To szokujące, nie rozumiemy, co się tutaj dzieje

powiedział w rozmowie z APA lekarz z Kliniki Uniwersyteckiej w Innsbrucku Frank Hartig.

Polecamy również: Wpadka Wojewódzkiego! Nagrał coś co chciał ukryć za wszelką cenę

Do podobnych wniosków doszli również lekarze ze Stanów Zjednoczonych. To tam przebadano 59-letniego pacjenta chorego na koronawirusa.

Mężczyzna ostatecznie wyzdrowiał, lecz wirus doprowadził do nieodwracalnych uszkodzeń w jego płucach. Warto dodać, że Amerykanin nigdy nie palił papierosów, zdrowo się odżywiał i często uprawiał sport.

Lekarze z Austrii o koronawirusie: U tych którzy zostali wyleczeni z COVID-19 okazuje się, że koronawirus nawet po łagodnym przebiegu sieje spustoszenie
Lekarze z Austrii o koronawirusie: U tych którzy zostali wyleczeni z COVID-19 okazuje się, że koronawirus nawet po łagodnym przebiegu sieje spustoszenie

Źródło: o2

Polecamy również:

Pożar w Czarnobylu wymknął się spod kontroli! „To katastrofa”

Niesamowite wieści o Anecie z „Rolnika”! Nie za szybko?

Przyjaciel Michała Szpaka wyznał w końcu prawdę! Jest źle

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →