Niebezpieczny produkt w Lidl! Wyrzuć go natychmiast

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Lidl wycofuje produkt, który może być niebezpieczny dla zdrowia. Oferta dla dzieci pomniejszy się o drewniane zabawki dla najmłodszych. Jednak nie jest to pierwszy przypadek w tym roku kiedy mamy do czynienia z wycofywaniem produktu ze sprzedaży w dużych sieciach. Takie przypadki zanotowaliśmy już w sieci Biedronka, Leclerc, czy wspomniany wyżej Lidl.

CZYTAJ TEŻ: Mucha zdradziła jaki był z nim seks! Wojewódzki się wścieknie

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jak podaje oficjalna informacja zamieszczona przez sieć sklepów Lidl, w trosce o bezpieczeństwo konsumentów oraz o zaufanie do standardów jakie prezentuje firma, decydują się oni sami wycofać produkt zagrażający zdrowiu ze sprzedaży. Mowa tu od drewnianej zabawce dla niemowląt i małych dzieci, która może okazać się groźna dla zdrowia.

Lidl wycofuje produkt niebezpieczny dla dzieci!

Lidl wycofuje produkt. Oferta dziecięca pomniejszy się o drewniane zabawki. Mieliśmy już podobne przypadki ze spożywką w sieciach Biedronka i Leclrec.
Lidl wycofuje produkt. Oferta dziecięca pomniejszy się o drewniane zabawki. Mieliśmy już podobne przypadki ze spożywką w sieciach Biedronka i Leclrec.

Chodzi dokładnie o „Drewnianą zabawkę do chwytania” firmy „Playtive junior”, o którą pomniejszy się oferta dla dzieci w dyskontach. Numer seryjny modelu to: HG04414 (wersja 11/2018), a numer artykułu to: IAN 304083. Zabawki znajdowały się w sprzedaży od 18 marca 2019 roku, a wycofanie ma dotyczyć sieci we wszystkich krajach, gdzie znajdują się sklepy sieci.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Przeprowadzono wewnętrzną kontrolę i wykazano, że wycofany produkt, zabawka może nie spełniać wszystkich norm i potencjalnie być niebezpieczna dla zdrowia. Dalej, też istnieje możliwość poluzowania się nitów przytwierdzających koła do korpusu. Co może powodować powstanie małych części, które mogą zostać połknięte przez niemowlęta oraz małe dzieci. Dlatego produkt został wycofany ze sprzedaży.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Janda szydzi z Szydło! Szczyt chamstwa

Przedstawiciele Lidl proszą o nie używanie potencjalnie niebezpiecznej zabawki i jak najszybszy jej zwrot do sklepu. Na przykład można tego dokonać w dowolnym punkcie, zwrot będzie rozpatrywany pozytywnie nawet w wypadku braku paragonu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Lidl przeprasza wszystkich konsumentów, którzy kupili wskazany produkt, za zaistniałą sytuację i zapewnia, że grono specjalistów każdego dnia dba o bezpieczeństwo i jakość oferowanych artykułów”. Czytamy w oficjalnym oświadczeniu.

Do podobnych sytuacji dochodziło już kilkakrotnie. Gdy sieci takie jak Biedronka, Leclerc, czy wspomniany wyżej austriacki koncern wycofywały różne niezdatne do użytku bądź niebezpieczne dla zdrowia produkty. Należy mieć nadzieję, że kontrole w tych sieciach stoją na wysokim poziomie i ustrzegą nas w przyszłości przed niebezpieczeństwami.

źródło: Fakt.pl

POLECAMY:

Wiśniewski upokorzył wokalistkę na scenie! Kazał jej zlizywać…
Paździoch znika z serialu? To oznacza jedno
Tak wygląda brat Zdrójkowskiego. Ludzie w szoku
Ujawniono tajny plan Tuska! Ostra reakcja Pawłowicz
Fani w szoku! Tak naprawdę wygląda mieszkanie Paździocha
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →