Tak wygląda brat Zdrójkowskiego. Ludzie w szoku

Udostępnij:

Zdrójkowski Rodzinka.pl TVP. Mało kto pamięta, ale Adam początki swojej kariery aktorskiej zaczynał w serialu „Rodzina zastępcza”, gdzie grał u boku Piotra Fronczewskiego i Gabrieli Kownackiej wraz ze swoim bratem bliźniakiem. Kuba Zdrójkowski, kim jest brat Adama Zdrójkowskiego?

Zdrójkowski Rodzinka.pl

Później tylko kariera Adama była kontynuowana, Kuba został odsunięty w cień. Na dobre rozpoczęła się kariera Adama w serialu „Rodzinka.pl”. Jako serialowy Kuba zaskarbił sobie sympatię widzów Telewizji Polskiej.

CZYTAJ WIĘCEJ: Anna Mucha zdradziła intymny sekret Wojewódzkiego! Gwiazda TVN się wścieknie

Ludzie pokochali tego urwisa za energiczność, naturalność w odgrywaniu roli. Lata płynęły, serial nadal był emitowany w TVP, a dorastał. Gdy miał około 15 lat grono jego fanów znacznie się powiększyło, stał się bożyszczem nastolatek.

Druzgocąca wiadomośćs padła na fanki, gdy okazało się że idol wszedł w związek. Na chwilę jednak wszyscy zapomnieli o tym, że aktor ma brata bliźniaka. Internet eksplodował gdy na swoje instagramowe konto, aktor z serialu „Rodzinka.pl” wrzucił zdjęcie ze swoim bratem bliźniakiem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ryszard Kotys przeżywa gehennę. Jego życie to piekło

Brat Zdrójkowskiego : Kuba Zdrójkowski brat

Podobieństwo nie wykazywano już za czasów dzieciństwa, a Adama uznawano za tego „ładniejszego” i zdolniejszego. Po tym zdjęciu jednak można zmienić zdanie, ponieważ Kuba wyrósł na prawdziwego przystojniaka, dlatego pewnie i on zdobył rzeszę fanek.

Adam Zdrójkowski Rodzinka.pl, Kuba Zdrójkowski, Rodzinka.pl, TVP brat Zdrójkowskiego, Zdrójkowski brat, Instagram
Adam Zdrójkowski Rodzinka.pl, Kuba Zdrójkowski, Rodzinka.pl, TVP brat Zdrójkowskiego, Zdrójkowski brat, Instagram

Fanki Adama od razu się zainteresowały jego bratem. Pod postem posypał się deszcz pytań o sytuację matrymonialną Jakuba, dlatego momentalnie na jego koncie instagramowym przybyło wielu obserwujących, a każdy jego post cieszy się od tej pory dużym powodzeniem

TO TEŻ CIĘ MOŻE ZAINTERESOWAĆ:

Ryszard Kotys przeżywa gehennę. Jego życie to piekło
Majstersztyk: Grzegorz Braun GASI Mieszkowskiego w TVP! To trzeba zobaczyć (wideo)
Scheuring Wielgus zmasakrowana u Mazurka. Tego się nie spodziewała! (wideo)
Magda Gessler upokorzona na oczach wszystkich! Tego się nie spodziewała
PILNE: Szybkie konsekwencje dla Nitrasa za pobicie. Tego się nie spodziewał

Zdrójkowski brat

, , , ,