Skandal w „M jak Miłość”! Główna postać wylatuje z serialu

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W M jak Miłość może dojść do niemałych zmian. Chodzi przede wszystkim o osobę aktora Krystiana Wieczorka. Artysta wciela się od wielu lat w postać Andrzeja Budzyńskiego — prawnika, który na planie serialu jest związany z serialową Magdą, której rolę odgrywa aktorka Anna Mucha. Według doniesień mediów aktor wkrótce może zniknąć z ekipy popularnego polskiego serialu. Znany nam jest najprawdopodobniejszy powód tej decyzji. M jak Miłość Wieczorek Budzyński, Anna Mucha Instagram TVP. Widzowie zaskoczeni, główna postać znika z produkcji TVP. Co teraz?

M jak Miłość Krystian Wieczorek. Kim jest

ZOBACZ TAKŻE: Zdrójkowski wrzucił zdjęcie z ukochaną i wywołał burzę. Co on jej robi?! Rodzinka.pl

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Krystian Wieczorek dał się poznać widzom serialu M jak Miłość za sprawą odgrywanej roli prawnika, który z początku był bardzo mało stabilny pod kątem miłosnych związków. Wszystko uległo zmianie, kiedy serialowy Andrzej poznał Martę Mostowiak będącą sędzią w jednym z warszawskich sądów. Związek z Martą przyniósł długotrwałą stabilizację w życiu serialowego bohatera. Niestety sielanka nie mogła trwać wiecznie.

M jak Miłość Wieczorek Budzyński, Anna Mucha Instagram TVP. Widzowie zaskoczeni, główna postać znika z produkcji TVP
M jak Miłość Wieczorek Budzyński, Anna Mucha Instagram TVP. Widzowie zaskoczeni, główna postać znika z produkcji TVP

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Paździoch „Świat według Kiepskich” w okropnym stanie!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Życiowe perypetie Andrzeja Budzyńskiego w M jak Miłość

Związek Andrzeja i Marty ostatecznie się rozpadł. W tej sytuacji scenarzyści serialu postanowili wygenerować nowe oblicze popularnej postaci „Emki”. Andrzej Budzyński nie szukał już jednorazowych przygód. Chciał ponownej stabilizacji, lecz tym razem u boku nowej życiowej wybranki, którą stała się serialowa Magda, w którą wciela się Anna Mucha. Magda tak jak Budzyński jest po nieudanym małżeństwie. Wkrótce oboje znajdują w sobie pocieszenie — pomaga im w tym wspólna praca.

Rozbudowany wątek związku Magdy z Andrzejem

Mimo że związek Magdy i Andrzeja trwa zaledwie jeden sezon, to trzeba przyznać, że przeszli już ze sobą nie jedną życiową lawinę. Podczas emisji wiosennych odcinków widzowie byli świadkami walki Magdy o życie. W tych trudnych chwilach na krok nie odstępował ją Andrzej. Magda ostatecznie przezwyciężyła chorobę, a para podjęła decyzję o wzięciu ślubu.

Krystian Wieczorek zniknie z planu serialu?

Niestety zakończenie całej historii happy endem stanęło pod sporym znakiem zapytania. Według informacji podanych przez magazyn „Show” – Krystian Wieczorek ma zniknąć z planu serialu. Powodem ma być natłok spraw osobistych. Wieczorek ma narzekać na brak czasu dla rodziny oraz innych zawodowych obowiązków. W takim przypadku dalsza historia prawnika Andrzeja Budzyńskiego w serialu M jak Miłość jest mocno niepewna.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

źródło: plotek.pl

TO CIĘ MOŻE ZAINTERESOWAĆ:

Maciej Stuhr przesadził! Obraził miliony Polaków
Gessler ogłosiła przełomową decyzję! Bezlitośnie z niej zakpili
Tarczyński nie jedzie do Brukseli! Powód jest jeden
Tragiczne wieści. To koniec serialu „Świat według Kiepskich”?
Przyjaciel Wojewódzkiego się wygadał! Chodzi o orientację
Polakom opadły szczęki. To co Cimoszewicz powiedział u Olejnik nie mieści się w głowie!
Generał ujawnia! III wojna światowa już trwa! Polska musi się obawiać tego
Putin się wścieknie! Ostra deklaracja Morawieckiego
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →