Gessler nie zostawiła na Kozidrak suchej nitki! Ostre słowa

Magda Gessler i Beata Kozidrak za sobą nie przepadają z powodu firmy Netflix? Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje udzieliła niedawno wywiadu, w którym nie kryła żalu do amerykańskiej firmy, która zastąpiła ją w promocji serialu Orange Is the New Black popularną piosenkarką. Restauratorka w kilku mocnych słowach oceniła występ wokalistki w spotach reklamowych.

Magda Gessler w reklamach

CZYTAJ TEŻ: Szokujący zwrot w sprawie Bieniuka! Tego się nikt nie spodziewał

Magda Gessler to przede wszystkim wielka gwiazda stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje. Aktualnie restauratorka przeżywa szczyt swojej popularności. Największe marki wręcz się biją o to, aby to właśnie ich produkty promowała prowadząca kultowych rewolucji. Jedną z tych firm była wytwórnia Netflix, która w zeszłym roku zatrudniła Magda Gessler to promocji serialu Orange is The New Black.

Magda Gessler i Beata Kozidrak nie przepadają za sobą? Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje ma pretensję do firmy Netflix?
Magda Gessler i Beata Kozidrak nie przepadają za sobą? Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje ma pretensję do firmy Netflix?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gąsiewska pijana? Wrzuciła zdjęcie, które dało do myślenia

Magda Gessler i Beata Kozidrak nie przepadają za sobą?

Niestety Amerykanie w najnowszym sezonie zrezygnowali z usług gwiazdy TVN na rzecz Beaty Kozidrak. Dla Pani Magdy był to był to przede wszystkim wielki cios, co dała do zrozumienia w jednym z najnowszych wywiadów.

W rozmowie z portalem Przeambitni gwiazda TVN zdecydowała się udzielić krytycznej odpowiedzi na pytanie dotyczące spotu z udziałem Kozidrak.

– Było trochę kiczowate. Niepotrzebna była tam rola samej Beaty w Beacie. Wydaje mi się, że fajniej by było, jakby zostawiła ten swój śpiew i była po prostu więźniarką. Wtedy fajniej by to wyszło – powiedziała surowo Magda Gessler.

Gwiazda dodała, że nie wyobraża sobie gry w jednej reklamie z popularną wokalistką.

– Nie, żadne razem. Ja jestem indywidualistką, a Beata ma swoją bardzo dużą osobowość. Niech ona idzie sobie swoją złotą drogą, a ja idę swoją – dodała Gessler.

POLECAMY TAKŻE:

Gessler i jej nowy taniec robią furorę. Czegoś takiego jeszcze nie widzieliście!
Serial Ranczo ma poważny problem! Fani załamani
Gessler i Wojewódzki pokazali się razem. O co chodzi?

Zobacz także:

Kurdej Szatan w łóżku z dwoma facetami! O co chodzi?
Doda chciała tego od Majdana. Jej życie byłoby inne
loading...

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →