Serial Ranczo ma poważny problem! Fani załamani

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

To już pewne! Już wkrótce w kinach widzowie będą mogli ujrzeć drugą filmową produkcję serialu „Ranczo”, która ma nosić tytuł „Ranczo zemsta Wiedźm”. To niesłychanie dobra wiadomość dla widzów serialu produkcji TVP. Bez wątpienia miliony wiernych fanów stęskniło się za barwnymi perypetiami Lucy Wilskiej (Ilona Ostrowska), Piotra i Pawła Kozioł (Cezary Żak) czy Arkadiusza Czerepacha (Artur Barciś). Niestety wciąż nierozstrzygnięta jest kwestia dotycząca kontynuacji kultowego serialu. Problemem okazuje się kwestia honorarium dla jednego z odtwórców głównej roli.

Początki serialu Ranczo

CZYTAJ TEŻ: Marta Manowska pokazała się prawie nago! Niesamowicie schudła

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ranczo zagościło w polskich domach w 2006 roku. Serial odniósł wielki sukces, lecz warto zaznaczyć, iż na początku niektórzy aktorzy biorący udział w pierwszych nagraniach bardzo sceptycznie podchodzili do tematu przyszłości produkcji TVP. Serial mimo wszystko dziś nosi miano kultowego, a miliony Polaków z wielką nadzieją oczekuje wznowienia jego produkcji.

Ranczo zemsta Wiedźm – ekranizacja kinowa serialu TVP już wkrótce w kinach

CZYTAJ TEŻ: Mąż Kurdej Szatan powiedział prawdę o niej i programie „Taniec z Gwiazdami” (Wideo)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Na chwilę obecną pewne jest jedynie to, że powstanie kinowa ekranizacja serialu. Film ma nosić tytuł „Ranczo zemsta Wiedźm” i za jego sprawą ponownie będziemy mogli podziwiać tak wybitnych aktorów, jak Ilona Ostrowska, Cezary Żak, Artur Barciś czy Paweł Królikowski. Część artystów miało już okazję zapoznać się ze wstępnym scenariuszem produkcji, a wśród nich jest Artur Barciś. Zdaniem odtwórcy roli Arkadiusza Czerepacha film zapowiada się naprawdę obiecująco. Przypomnijmy, iż będzie to druga ekranizacja kultowej produkcji. Wcześniej, bo już w 2007 roku mogliśmy podziwiać film „Ranczo Wilkowyje”. Film do dziś cieszy się olbrzymią popularnością wśród widzów serialu. Niektóre ze scen dziś mają status kultowych.

Ranczo zemsta Wiedźm już wkrótce w kinach. Ilona Ostrowska i Cezary Żak wracają na duży ekran. Co z dalej z serialem Ranczo produkcji TVP?
Ranczo zemsta Wiedźm już wkrótce w kinach. Ilona Ostrowska i Cezary Żak wracają na duży ekran. Co z dalej z serialem Ranczo produkcji TVP?

Cezary Żak stawia mocne wymagania. Co dalej z serialem Ranczo?

Niestety wciąż nie wiadomo, co dalej z macierzą obu filmów, a więc serialem Ranczo. Według informacji podanych przez media wynika, iż władzę TVP są chętne do wznowienia produkcji serialu. W całej sprawie pojawił się jednak jeden poważny problem związany z Cezarym Żakiem. Z doniesień wynika, iż Żak za ponowny udział w produkcji serialu miał zażądać podwyżki z niecałych 400 tysięcy złotych na 500 tysięcy. Ów rewelacje szybko jednak obalił sam zainteresowany, który w jedynym z wywiadów stwierdził, iż nigdy tyle nie zarabiał, a co dopiero, aby żądał tak wysokiej podwyżki. Nie zmienia to wciąż faktu, że nikt wciąż nie wie, kiedy i czy w ogóle ujrzymy jeszcze kultowy serial Ranczo.

POLECAMY:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Słowa Gessler o Polakach szokują! Nikt się tego nie spodziewał
Doda dostała karę za parkowanie! Tym razem nie był to mandat
Kabaret u Kuby Wojewódzkiego. Tego jeszcze nie było!
Wiśniewski ma spore problemy! Paulina wyznała prawdę
Margaret ujawniła prawdę o Szpaku! Nikt się tego nie spodziewał
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →