Magda Gessler szokuje fanów. Tego się nikt nie spodziewał

Udostępnij:

Magda Gessler i marsz równości? Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje ponownie szokuje na portalu Instagram. Popularna restauratorka zamieściła post stricte związany z ostatnim marszem równości, który miał miejsce w Katowicach. Warto podkreślić, iż celebrytka jest jedną z wielu gwiazd show biznesu, która otwarcie popiera ruchy LGBT.

CZYTAJ TEŻ: Wieniawa i jej metamorfoza robią furorę! Nie uwierzycie że to ona

Magda Gessler to przede wszystkim znana restauratorka, która od 2010 roku prowadzi program gastronomiczny pt. „Kuchenne Rewolucje”. Bez wątpienia show spowodowało olbrzymi przyrost popularności warszawskiej restauratorki, która łącznie z rewolucjami prowadzi takie programy jak MasterChef oraz Sexy Kuchnia Magdy Gessler na kanale Food Network Polska.

Magda Gessler wspiera marsz równości? Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje szokuje fanów na portalu instagram swoim wpisem.
Magda Gessler wspiera marsz równości? Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje szokuje fanów na portalu Instagram swoim wpisem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kurdej-Szatan pogrzebana przez TVP. Co z nią teraz będzie?

Magda Gessler i marsz równości

Magda Gessler jest bardzo aktywna na portalu Instagram. Królowa TVN niedawno zamieściła nagranie z marszu równości, który miał miejsce w stolicy Śląska. W gruncie rzeczy nie ma się czemu dziwić , ponieważ celebrytka nie od dziś stara się wspierać i promować środowiska ściśle związane z LGBT. Wygląda na to, że podczas ostatniej parady była obecna również królowa TVN. Tak przynajmniej można wnioskować z opublikowanego przez gwiazdę nagrania.

View this post on Instagram

Milosc ❤️ Rownosc 🌈

A post shared by Magda Gessler (@magdagessler_official) on

Kim jest Gessler

Magda Gessler to bez wątpienia jedna z największych gwiazd stacji TVN. Znana restauratorka prowadzi szereg własnych interesów wśród których możemy wyróżnić między innymi sieć restauracji oraz własną firmę zajmującą się produkcją lodów. Na dodatek w ostatnim czasie gwiazda występuje w wielu programach gastronomicznych na antenie stacji TVN oraz Food Network Polska.

POLECAMY:

Timmermans znowu atakuje Polskę! Jego list wzbudza kontrowersje
Różowa Gessler podbija sieć. Nic dziwniejszego dzisiaj nie zobaczysz
Tajner wyznała prawdę o nowym partnerze! Co na to Wiśniewski?
Wojewódzki sprzedaje auto. Cena zwala z nóg
Wzruszająca historia! Tak Gessler poznała męża

, , ,