Matka Magdy Żuk przerwała milczenie! „Magda została zamordowana”

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Sprawa Magdy Żuk wraca ponownie: Rodzice wskazują, że to już trzy lata, a śmierć ich córki nadal nie została wyjaśniona, czy Magda Żuk została zamordowana? Matka nie żyjącej już dziewczyny twierdzi, że tak. Po 3 latach ponownie zabiera głos i przerywa milczenie w jednej z najgłośniejszych spraw ostatnich lat.

Czytaj też: Czy wybory korespondencyjne są bezpieczne? Stanowcza odpowiedź

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kilka lat od śmierci Magdy Żuk wciąż nie ustalono żadnych konkretniejszych przyczyn jej zgonu. Rodzice nie kryją swojego rozgoryczenia.

30 kwietnia 2017 roku w polskich mediach rozbrzmiała tragiczna wiadomość o zagadkowej śmierci pięknej Polki w Egipcie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kolejne miesiące to było istne szaleństwo. Setki teorii, świadków, hipotez. Zdecydowana większość z opinii publicznej nie wierzyła w nieszczęśliwy wypadek Magdy.

Co prawda śledztwa jeszcze nie umorzono, jednakże prokuratura od tamtego czasu nie poczyniono również żadnych konkretnych postępów. Obecnie więc śledztwo polega głównie na przedłużaniu go.

Zobacz również: Kiedy matury i egzamin ósmoklasisty? Rzecznik zabrał głos

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Poinformowano w „Super Expressie”, że śledztwo przedłużono do 30 czerwca.

Wyjaśniono, że sprawa jest o tyle utrudniona, gdyż ze strony egipskiej nie chce współpracować albo robi to w taki sposób który ponownie nic nie wnosi do sprawy.

Magda Żuk została jednak zamordowana?

Polscy śledczy w trakcie oględzin wykluczyli gwałt. Jednakże nie można było stwierdzić obecności środków odurzających w ciele kobiety, bowiem minęło zbyt wiele czasu.

„Nieoficjalnie wiadomo, że w jej organizmie wykryto różne substancje, ale aby mieć pewność, trzeba porównać wyniki z sekcją wykonaną przez Egipcjan”

– przypomina „Super Express”.

Rodzina tragicznie zmarłej Magdaleny Żuk wciąż wierzy, że kiedyś uda się dotrzeć do prawdy. Najbardziej cała sytuację przezywa mama nieżyjącej kobiety.

Pani Elżbieta Żuk jest przekonana o tym, że władze egipskie nigdy nie wyślą niezbędnych dokumentów do Polski. Twierdzi bowiem, że dla nich sprawa już dawno została zamknięta i spisana na straty.

„Oni ewidentnie coś ukrywają. Wierzę jednak, że kiedyś prawda wyjdzie na jaw, a ja wreszcie normalnie usnę”

– ubolewa w tabloidzie kobieta. 

Przy okazji tej wypowiedzi mama Magdy mówi, że nie wierzy w naturalne okoliczności śmierci swojej córki.

„Moja córka została zamordowana. Mijają 3 lata od jej śmierci, a ja wciąż nie mogę usnąć, bo nie wiem, kto i dlaczego zabił moją Madzię”

– twierdzi Pani Elżbieta z wielkim żalem.

Źródło: SE

Sprawa Magdy Żuk znów wraca ponownie: Rodzice wskazują że to już trzy lata, a śmierć ich córki nadal nie wyjaśniona, czy Magda Żuk została zamordowana?
Sprawa Magdy Żuk znów wraca ponownie: Rodzice wskazują że to już trzy lata, a śmierć ich córki nadal nie wyjaśniona, czy Magda Żuk została zamordowana?

Polecamy także:

Czy wybory korespondencyjne są bezpieczne? Stanowcza odpowiedź

Kiedy matury i egzamin ósmoklasisty? Rzecznik zabrał głos

Woźniak-Starak opublikowała szokujące nagranie. To przeraża

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →