Skandal. Marcin Daniec powiedział co sądzi o katolikach. Jest afera

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Komik, Marcin Daniec miał występ w TV4, nowy program jest bardzo kontrowersyjny, ponieważ skecz traktuje również o katolikach.

Zobacz też: Prawda o Chinach wyszła na jaw, musieli się przyznać! Oto co działo się w grudniu w Wuhan

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Był czas, gdy komik Marcin Daniec należał do najpopularniejszych kabareciarzy w Polsce, jednak ostatnio jego gwiazda nieco zbladła. Na szczęście Marcin Daniec przypomniał widzom o sobie, ale jego program jest dość kontrowersyjny, bowiem występ zawiera skecz o katolikach.

Daniec odwiedził kanał TV4, gdzie zaprezentował nowy materiał. W jego skład wchodziły tak kochane przez widzów żarty z członków widowni i personalne wycieczki. Jak już przyzwyczaił nas w poprzednich latach, program z jakim wystąpił artysta odnosił się do otaczającej nas rzeczywistości.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Marcin Daniec postanowił opowiedzieć o katolikach, takiego odbioru się nie spodziewał

A skoro odnosił się do tego, co nasz otacza, Marcin Daniec nie omieszkał powiedzieć kilku słów o katolikach i trzeba przyznać, że jego skecz nie przypadł do gustu wielu osobom oglądającym jego występ.

Żart dotyczył przynoszenia włączonego telefonu komórkowego na mszę i sam w sobie był dość neutralny, ale i tak spowodował wylew nieprzychylnych komentarzy na forach i mediach społecznościowych.

Czytaj także: Wojciech Cejrowski pokłócił się z dziennikarką. Wystawił ją z krzesłem z sali

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nieprzychylne głosy twierdziły, że nowy program, z jakim występuje Marcin Daniec jest nieśmieszny i nudny, i że komik powinien dać sobie spokój z występami na scenie.

„Panie Daniec nie ma Pan nic do zaproponowania jedynie co Panu wyszło to kawałek o Gołocie i maluchu z przedszkola polityka już się przejadła nie ma z czego się śmiać w pańskim kabarecie „– napisał ktoś po skeczu jaki stworzył Marcin Daniec również o katolikach.

A inna osoba dodała:

Pan Daniec przestał być zabawny już wiele lat temu. A teraz staje się niestety coraz bardziej żenujący.

Czy zatem można uznać powrót Marcina Dańca w światło kamer za udany? Sądząc po głosach fanów – nie bardzo.

Komik, Marcin Daniec miał występ w TV4, nowy program jest bardzo kontrowersyjny ponieważ skecz traktuje również o katolikach
Komik, Marcin Daniec miał występ w TV4, nowy program jest bardzo kontrowersyjny ponieważ skecz traktuje również o katolikach

Źródło: Interia.tv

Polecamy także:

Nagranie z pszczołami błyskawicznie obiega sieć. To niesamowite co robią

Nowe wstrząsające fakty ws. zaginięcia Iwony Wieczorek. Gdy to wyznał wszyscy byli w szoku

Lista nowych grzechów opublikowana. Z tego musisz się wyspowiadać

Pani Beata przeżyła śmierć kliniczną i ujawniła co jest po śmierci. To nie mieści się w głowie!

Przez 4 lata wysyłała SMS-y do swojego nieżyjącego ojca. Nagle dostała odpowiedź i nogi się pod nią ugięły

Majka Jeżowska ma dziś 61 urodziny. Gdy pokazała się w bikini, wszystkim opadły szczęki

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →