Wiśniewski upokorzony przez Tajner. Tego nie da się cofnąć

Udostępnij:

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski zdecydowali się na rozwód na początku tego roku i oboje chyba już definitywnie okładają sobie życie na nowo. Lider Ich Troje był już widziany z nową wybranką, a Dominika Tajner nie pozostaje dłużna. Ostatnio podzieliła się fotografią na portalu Instagram, na której pozuje z nią jej przyjaciel Qczaj, wielu fanów zastanawia się czy nie jest to coś więcej.

Jak donoszą media Michał Wiśniewski już zamieszkał z nowa partnerką, rozwód jeszcze się nie zakończył, a lider Ich Troje nie ukrywa nowego związku, do sprawy cały czas nie odniosła się Dominika Tajner. Jednak nie pozostaje mu dłużna i na swoim profilu na Instagramie opublikowała krótki film, który wręcz ośmiesza piosenkarza.

CZYTAJ TEŻ: Szokujący zwrot w sprawie Bieniuka! Tego się nikt nie spodziewał

W swoim ostatnim wpisie pokazuje naprawdę dużo i od razu zaczęły się spekulacje, czy jest to nowa miłość, czy może tylko chęć odegrania się na Wiśniewskim za tak szybkie znalezienie pocieszenia w ramionach innej.

Na krótkim filmie opublikowanym na Instagramie widać jak Dominika Tajner i Qczaj pozują razem. Tajner podpisała go krótkim „Qczaj Kochany!”. Dało to do myślenia fanom, którzy zaczęli zastanawiać się, czy nie chodzi tu o coś więcej niż tylko przyjaźń.

Michał Wiśniewski ośmieszony przez Tajner na Insta!

Michał Wiśniewski (Ich Troje) ośmieszony przez Tajner, rozwód w toku, Czy Qczaj to jej nowy wybranek? Dominika pokazała sie z nim na portalu Instagram.
Fot.: Dominika Tajner, Daniel Kuczaj, screen/ Instagram

Dominika Tajner poznała Qczaja podczas ostatniej edycji „Tańca z gwiazdami”, gdzie oboje występowali. Daniel Kuczaj, bo tak nazywa się naprawdę celebryta, to znany trener personalny, który swoją karierę buduje w mediach społecznościowych. Od występów w programie Polsatu gwiazdy chętnie spędzają wspólnie czas, dlatego Daniel wyznał nawet, że łączy go z Dominiką wyjątkowa więź.

„Dla mnie niesamowite jest to, że poznaliśmy się kilka miesięcy temu i od pierwszego momentu bardzo się polubiliśmy. My ten kontakt utrzymujemy i chcemy utrzymywać”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kazał topić ludzi w morzu i obdzierać ich ze skóry… Tego o nim nie wiedziałeś!

Komentarze fanów na portalu Instagram

Bliska relacja między trenerem personalnym, a także niedługo już byłą żoną Wiśniewskiego podoba się fanom. Którzy wyrazili to w komentarzach pod zamieszczonym przez Tajner filmie.

„Piękna Dominika dla Ciebie to nie był dobry wybór.!!!!.Dobra zmiana gratuluje”

„Piękna z Was para”

„Swoją drogą pasujecie do siebie”

„Aleeeee fajnie”

Tym filmem według fanów Dominika Tajner ośmieszyła Wiśniewskiego pokazując mu, że za nic ma jego nowy romans i sama także bez problemów układa sobie życie na nowo.

źródło: Pikio.pl

POLECAMY:

Awantura w The Voice of Poland. Jurorzy rzucili się sobie do gardeł. Wszystko przez…
Wojewódzki ujawnił swój romans ze znaną aktorką! Wyśmiała go
Amerykanie pokazali Niemcom film z obozu… Ich reakcja była miażdżąca (media)
Dygant rozpala zmysły. Jej zdjęcia robią furorę
Przybylska nie została pochowana sama! Nikt o tym nie wiedział

, , , , , ,