Mucha każe sobie płacić za zdjęcia z fanami! Znamy cennik

Udostępnij:

Anna Mucha gwiazda TVP i seriali takich jak „M jak miłość”, czy „Za marzenia” opublikowała na swoim koncie w serwisie Instagram swój cennik. Gwiazda w żartobliwym tonie wypowiedziała się ile jej fani muszą jej zapłacić, żeby zrobiła sobie z nimi zdjęcie. Cena was zaskoczy.

Znana aktorka Anna Mucha jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a w szczególności na portalu Instagram. Raczy tam często swoich fanów fotografiami ze swojego życia. Gwiazda TVP i seriali takich jak „M jak miłość”, a także „Za marzenia” tym razem postanowiła promować szczytną ideę.

CZYTAJ TEŻ: Gessler nie zostawiła na Kozidrak suchej nitki! Ostre słowa

Dlatego zamieściła swój cennik w Instagramie. Mucha stwierdziła, żartobliwie, że w końcu poznała swoją cenę, za to żeby jej fan mógł zrobić sobie z nią zdjęcie. Jednak waluta i sposób zapłaty mogą was mocno zaskoczyć.

Anna Mucha podaje swój cennik na Instagram!

Anna Mucha gwiazda TVP i seriali takich jak "M jak miłość", czy "Za marzenia" opublikowała na swoim koncie w serwisie Instagram swój cennik.
Fot.: Anna Mucha, screen/ Instagram

Otóż Anna Mucha podzieliła się fotografiami z polskiej plaży, które zamieściła w serwisie Instagram. Znalazła na niej sporo śmieci i niedopałków papierosów, więc pozbierała je i wyrzuciła. Namawia także każdego do robienia tego samego, żeby nasze palże były czystsze. Aktorka zażartowała trochę, twierdząc, że od teraz ceną za zrobienie sobie z nią zdjęcia będzie siatka pełna śmieci pozbieranych z plaży. Całkiem niezły pomysł, trzeba przyznać.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wiemy kto zastąpi Kurdej Szatan w The Voice of Poland!

Anna Mucha na portalu Instagram

„Odkryłam swój własny cennik. Otóż są chwile, miejsca, gdzie czasem robię za tzw. „białego misia”. Deptaki, pełne plaże itp… Co jakiś czas podchodzi ktoś z prośbą o zdjęcie. Dziś na plaży odkryłam swój cennik: strzelę sobie fotę za torebkę zebranych śmieci (z plaży, lasu, wydm lub wody). W Sopocie na plaży dramatu nie ma… Gdyby tylko jeszcze pety znikły… A może jakiś browar wejdzie w akcje: piwo za worek śmieci?”. Komentuje sprawę żartobliwie Anna Mucha.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Doda zaskoczyła fanów w Chicago! Oto co zrobiła
Bachleda-Curuś była partnerką Woźniaka-Staraka. Jej pożegnanie wbija w ziemię
Zabronili Jackowskiemu tego mówić o Staraku! Jasnowidz nie wytrzymał i przerwał milczenie
Tragiczne wieści. To koniec serialu „Świat według Kiepskich”?
Szokujący zwrot w sprawie Bieniuka! Tego się nikt nie spodziewał

, , , ,