Szok! Wiśniewski ukrywał to przez lata! Przerywa milczenie

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Michał Wiśniewski molestowany w dzieciństwie – napisał „Super Express”. Artysta twierdzi, że panie wcale nie ustępują w tym względzie mężczyznom. To kolejna osoba z naszego show-biznesu, która otwarcie przyznaje się do bycia ofiarą wykorzystania seksualnego. W wywiadzie opowiada o tym jaka była jego matka i dzieciństwo. O tym nie wiedziała nawet Mandaryna. Być może dlatego tego gwiazdor bierze kolejny rozwód ?

Trudne dzieciństwo Michała Wiśniewskiego 

CZYTAJ TEŻ: To najgorsze co Gessler zrobiła w programie! O włos od tragedii

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wiśniewski nie miał łatwego dzieciństwa. Po śmierci jego ojca matka miała problemy z alkoholem i nie mogła się nim zajmować. Trafił na krótki pod opiekę ciotki. Artysta po pewnym czasie postanowił odwiedzić swoją matkę w Niemczech. Niestety tej wyprawy nie może zaliczyć do najbardziej szczęśliwych. Kobieta wyprawiła syna po 6 miesiącach do Polski.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wojewódzki ujawnił swój romans ze znaną aktorką! Wyśmiała go

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Michał Wiśniewski molestowany

Michał Wiśniewski był molestowany. Opowiada o tym jaka była jego matka i dzieciństwo. O tym nie wiedziała nawet Mandaryna, czy to dlatego wziął rozwód?

Teraz, po latach, jest w stanie mówić o tym, co mu się przydarzyło. Piosenkarz miał mieć w życiu dwie sytuację molestowania. Artysta jednak podkreśla, że nie wpłynęły one jakoś radykalnie na jego osobowości. Michał Wiśniewski twierdził, że z całej sytuacji wyszedł jako całkowicie normalny facet.  

Michał Wiśniewski był molestowany. Opowiada o tym jaka była jego matka i dzieciństwo. O tym nie wiedziałą nawet Mandaryna, czy to dlatego wziął rozwód?
Fot.: Michał Wiśniewski, zrzut ekranu/ YouTube

Wiśniewski nie jest jedyną ofiarą molestowania

CZYTAJ TAKŻE: Kurdej- Szatan ciężko chora! Wybiegła z płaczem

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wokalistka „Ich troje” uważa, że nie jest odosobnionym przypadkiem wykorzystywania seksualnego przez kobietę. Wiśniewski uważa, że kobiety często wykorzystują swoją pozycję, którą dysponują w danym momencie. Tak jest od lat i w zasadzie nie ma w tym nic dziwnego wg. artysty.

Wiśniewski o zdradach kobiet 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zdrójkowski dodał obleśne zdjęcie. „Ohyda!”

Wiśniewski wypowiedział się również w temacie zdrad. Piosenkarz twierdzi, że w dzisiejszych czasach to mężczyźni są z góry oskarżani o zdradę. Inaczej sytuacja się ma w przypadku kobiet. Wówczas sprawa szybko ucicha. Zdaniem Wiśniewskiego kobiety równie często dopuszczają się zdrad,  a nawet częściej niż mężczyźni.

 Michał Wiśniewski na koniec wywiadu zarzeka się, że nigdy by nie wykorzystał swojej pozycji, aby kogoś skrzywdzić. Nie byłby tego w stanie  zrobić nawet po pijaku. 

POLECAMY:

Wojewódzki zmiażdżony w swoim show! Nie mieli litości
Jacek Rozenek umiera! Stan jest fatalny. Partnerka zabrała głos
Kuba Wojewódzki znika z TVN? Wiemy kiedy to nastąpi
Wojewódzki ujawnił swój romans ze znaną aktorką! Wyśmiała go
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →