Wiśniewski ma plan dla swojego syna. Nie uwierzysz kim zostanie!

Udostępnij:

Michał Wiśniewski i jego syn Xavier Wiśniewski będą razem pracować. Potomek lidera Ich Troje to najstarszy syn ze wszystkich dzieci piosenkarza, który od prawnego czasu stara się wrócić na szczyty popularności. Matką 17-latka, jest Mandaryna — dawna wielka miłość wokalisty. Czym dokładnie będzie się zajmować Xavier? Możecie być w szoku!

Michał Wiśniewski bierze rozwód

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wielka wpadka prowadzącej Big Brothera! Zrobiła to na wizji!

Michał Wiśniewski to przede wszystkim artysta o niezbyt stałych uczuciach. Gwiazdor ma praktycznie za sobą już cztery małżeństwa, A według mediów w drodze jest już piąte. Na chwilę obecną Michał jest w trakcie rozwodu z Dominiką Tajner, z którą był związany przysięgą małżeńską od 7 lat.

Michał Wiśniewski i Xavier Wiśniewski będą pracować razem. Matką chłopca jest Mandaryna i lider zespołu Ich Troje. Czym będzie się zajmować nastolatek?
Michał Wiśniewski i Xavier Wiśniewski będą pracować razem. Matką chłopca jest Mandaryna i lider zespołu Ich Troje. Czym będzie się zajmować nastolatek?

Michał Wiśniewski i Xavier Wiśniewski będą pracować razem

CZYTAJ TEŻ: Joanna Krupa w ogniu krytyki! Ludzie mają już tego dość!

Aktualnie artysta i lider zespołu Ich Troje stara się wrócić na szczyt sławy po olbrzymim kryzysie. W osiągnięciu tego celu ma mu pomagać jego syn Xavier Wiśniewski, którego matką jest Marta Wiśniewska znana szerszej jako Mandaryna. Nastolatek pomaga swojemu ojcu podczas występów. Xavier zajmuję się czynnościami zakulisowymi. Syn gwiazdora jest odpowiedzialny za między innymi kostiumy oraz… podawanie ojcu wody. Artysta przyznaję, iż syn wspaniale wywiązuje się ze swoich obowiązków, mimo iż często musi mieć do czynienia z trudnym charakterem ojca. Aktualnie Xavier pracuję przy każdym występie Michała w okresie wakacji. Po rozpoczęciu roku szkolnego jego praca ma się ograniczyć jedynie do weekendów.

Xavier i Maks Tajner

Warto zaznaczyć, iż Xavier ma bardzo dobry kontakt z synem wciąż aktualnej żony swojego ojca — Maksem. Mimo tego, że Dominika i Michał podjęli decyzję o rozwodzie, to chłopcy mimo całej sytuacji chcą wciąż utrzymywać ze sobą kontakt. Traktują się jak bracia, mimo iż łączył ich jedynie związek ich rodziców.

POLECAMY TAKŻE:

Tego jeszcze nie widzieliście! Gwiazdy Big Brother i Love Island na gorących zdjęciach!
Bohosiewicz zaatakowana u Wojewódzkiego! To już zdecydowana przesada!
Zdrójkowski wypowiada się na temat rozstania z Gąsiewską!
Wieniawa zaatakowana na Insta! Ludzie nie mieli dla niej litości!
Złe wiadomości! Znamy stan zdrowia zdrowia Tomasza Lisa
loading...

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →