Najgorsze żony są spod tych znaków zodiaku. Uważaj!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Chcesz wieść szczęśliwe i spokojne życie u boku kochającej żony? Zwróć uwagę na datę urodzenia swojej wybranki. Dzięki temu poznasz jej największe wady i możliwe przyczyny konfliktów. Oto najgorsze kandydatki na żony, oczywiście według astrologii.

Skorpion

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kobieta spod znaku Skorpiona robi doskonałe pierwsze wrażenie, więc przez pierwsze miesiące związku jej partner jest po prostu wniebowzięty. Pani-Skorpion jest bowiem mistrzynią uwodzenia: roztacza przed wybraniem swój urok i czar, potrafi być bardzo pociągająca, ma wyborne poczucie humoru, sporo wiedzy i inteligencji, a przede wszystkim – niespożyte siły i pomysły w sypialni.

Wszystko to jednak kończy się nagle i niespodziewanie… tuż po ślubie. Życie z żoną spod znaku Skorpiona okazuje się powiem pasmem kłótni, awantur, pretensji, intryg i niekończących się żali. Tym, co najbardziej interesuje ją w małżeństwie to pełna kontrola nad wybrankiem i ciągłe stawianie na swoim.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nie przypadkiem o paniach-Skorpionach mówi się, że to najgorsze żony na świecie.

Panna

Życie z kobietą spod znaku Panny przypomina prawdziwy poligon. Dlaczego? Po pierwsze, Panny są z siebie wiecznie niezadowolone, a ich ciągła potrzeba dążenia do perfekcji daje się we znaki całemu otoczeniu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jeśli zawiodą, pomylą się lub po prostu popełnią błąd, nie potrafią pogodzić się z tym faktem, ale narzekają, marudzą, szukają winnych swojej porażki i w nieskończoność przeżywają rysę na swoim idealnym wizerunku.

Poza tym Panny bywają okrutnie podejrzliwe i zazdrosne, nie przepuszczą żadnej, nawet najmniejszej okazji, by udowodnić partnerowi (domniemaną zwykle) nielojalność.

I jeszcze jedno, co warto powiedzieć sobie szczerze: w związku z Panną zawsze rządzi właśnie Panna. I jest to raczej władza absolutna. Dla większości mężczyzn jest to wystarczający argument, by zmienić obiekt uczuć.

Ryby

Na pierwszy rzut oka kobieta spod znaku Ryb może wydawać się fantastyczną kandydatką na żonę: jest miła, pogodna, spokojna, pomocna i bardzo opiekuńcza. W małżeństwie szybko pokazuje jednak swoją prawdziwą naturę i swoje wady.

Po pierwsze, ma wielką skłonność do kontroli. Spokojnym tonem, z uśmiechem na twarzy, kobieta spod znaku Ryb przejmie władzę nad wszelkimi sferami życia swojego męża, co z czasem doprowadzi go do szału i poczucia, że jest osaczony i zniewolony.

Po pozorem troski i opieki, żona-Ryby będzie więc podejmować wszelkie decyzje i blokować bardziej szalone zapędy męża. Z tego właśnie powodu, trudno będzie jej zaimponować, a mąż nie będzie miał wielu okazji, by poczuć się męsko.

Po drugie, pani spod znaku Ryb jest niezwykle nastrojowa i ma wielką łatwość do humorów, które zmieniają się bez wyraźnego powodu, jak w kalejdoskopie. Pojawia się i znika, zwykle woli jednak spędzać czas w spokoju i osamotnieniu. Trudno zrozumieć ją i nawiązać z nią bliską relację.

Lew

Optymista powiedziałby, że Lwice są opiekuńcze. Pesymista – że są nadopiekuńcze, skłonne do obsesyjnej wręcz kontroli i uszczęśliwiania swoich bliskich na siłę.

Mężczyźni o niezbyt silnym charakterze dobrze odnajdują się pod rządami Pań spod znaku Lwa. Pozostali – czują się osaczeni, zdominowani, niedocenieni i uciekają z takiego związku gdzie pieprz rośnie.

Zanim na poważnie zwiążesz się z Lwicą, pomyśl o tym, że ten znak zodiaku lubi rządzić, podejmować decyzję, mieć zawsze rację i ostatnie słowo.

I jeszcze jedna, ważna rzecz: panie spod znaku Lwa mają zmienne nastroje i lubią dostawać to, czego chcą. Ciężki żywot mężczyzny, który im tego nie da.

Bliźnięta

Żona spod znaku Bliźniąt w wielu opracowaniach pojawia się, jako ta najbardziej kochająca, czuła, opiekuńcza i oddana. To prawda, choć do czasu.

Ich wielką wadą jest gadulstwo, co zraża do nich mężczyzn. Pani-Bliźniak gada od rana do wieczora jak nakręcona, opowiadając bez składu i ładu wszystko. Dosłownie wszystko.

Poza tym, żona spod tego znaku jest bardzo zmienna w nastrojach, preferencjach i dążeniach, więc trudno za nią nadążyć, zadowolić ją i dać jej to, czego chce. Bo zwykle, sama nie wie, czego by chciała.

Bywają też Bliźniaczki niestałe w uczuciach i zainteresowaniach. Zdarza się, że kochają mocno i bez reszty, by po czasie uznać, że partner przestał zbudzać ich zainteresowanie. Wtedy tracą zapał i… znikają bez śladu.

Baran

Ognista, pełna temperamentu (także seksualnego), przedsiębiorcza, pełna zapału i ciekawości świata. To zalety pani spod znaku Barana, które sprawią, że niejeden mężczyzna uzna, że właśnie taka kobieta jest idealną kandydatką na żonę.

Lista wad Baranicy, które serdecznie uprzykrzą ci życie jest jednak równie długa. Po pierwsze, żona spod tego jest bardzo wymagająca. Nie znosi nudy i rutyny, więc i tobie nie pozwoli na beztroskie polegiwanie z piwem na kanapie. Po drugie, żąda bezgranicznej lojalności i oddania, żyjąc trochę według zasady „kto nie z nami, ten przeciw nam”.

Baranice lubią rządzić, dominować, nie mają z głośnym wyrażaniem swojego zdania, nie boją się kłótni i konfliktów. W ich życiu i w ich emocjach stale musi się coś dziać. Nie każdemu mężczyźnie odpowiada taka partnerka.

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →