Szok! WOŚP w tym roku zaskoczyło. To niesamowite!

Udostępnij:

Jurek Owsiak to lider i założyciel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP). Jego inicjatywa odbywa się od 27 lat w naszym kraju, a w tym roku transmisję z tego wydarzenia poprowadzi TVN. Jak zawsze cel jeszcze bardzo szczytny. W tym roku część pieniędzy zebranych przez wolontariuszy zostaną przeznaczone na skutki pożarów w Australii. Z kolei większa część funduszy zostanie przeznaczona na sprzęt dla polskich szpitali. Mimo wszystko zamiar pomocy dla Australijczyków robi olbrzymie wrażenie. Na dodatek WOŚP ma zamiar zorganizować sztab w Australii. Czy Jurek Owsiak i Australia doprowadzą do rekordu zebranych pieniędzy?

Jurek Owsiak i Australia – sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP) zostanie zorganizowany w Sydney?

Czytaj też: Celebryci napisali list do Morawieckiego. Trzymajcie się krzeseł

  • finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w tym roku ponownie w TVN. Tym razem wolontariusze będą zbierać fundusze również dla Australii. Kraj ten dotknęła pod koniec zeszłego roku olbrzymia tragedia. Do tego czasu pożary pochłonęły aż 9 milionów hektarów powierzchni Australii. Jak do tej pory śmierć poniosło aż 25 osób. Dużo osób straciło również cały dorobek swojego życia.
Jurek Owsiak to lider i założyciel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP). W tym roku transmisję z tego wydarzenia poprowadzi TVN.
WOŚP/ screen YouTube

Czytaj też: Budka straci immunitet? Dobrali mu się do skóry

„Kochana Australio,
Jesteśmy z Wami i myślimy o Was! Podczas 28. Finału WOŚP będziemy chcieli bardzo, bardzo mocno Was uściskać od wszystkich, którzy razem z nami grają i zwrócić uwagę na Waszą sytuację. Fundacja to miliony Polaków nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Finał to dzień, w którym solidaryzujemy się wszyscy, aby ratować życie i zdrowie polskich dzieci. Chcemy teraz, tę naszą finałową energię przesłać w Waszą stronę”. – czytamy w liście WOŚP do mieszkańców Australii.

Czytaj też: Sonia Bohosiewicz zaszalała! Pokazała stanowczo za dużo!

  • Dziękujemy, że gracie razem z nami i bardzo prosimy Was, aby pieniądze zebrane na miejscu podczas Finału w Australii nie były przekazywane Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, a zostały przesłane na rzecz działającej u Was organizacji pozarządowej. Będziecie wiedzieli najlepiej, jak je zagospodarować.
    Pamiętajcie, że w takich momentach, zawsze solidaryzujemy się z tymi, którzy potrzebują pomocy. Zawsze możecie liczyć na nas! Podczas 28. Finału będziemy chcieli w centrum Warszawy nad głowami publiczności rozwinąć ogromną flagę Australii. Niech ten sygnał będzie dla Was wzmocnieniem w Waszej walce”. – czytamy w liście od WOŚP.

POLECAMY:

Mucha ostro o kolegach z branży! Nie przebierała w słowach!
Syn Magdy Gessler to nutritarianin! Na czym to polega?
Szymon Hołownia szczere na temat Biedronia. Te słowa Cię zaskoczą!
Dawid Kubacki zgasił niemieckich dziennikarzy! Poszło o…

, , ,