Kukiz właśnie ostatecznie się pogrążył! Ludzie są w szoku po tym co właśnie zrobił i powiedział

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ustawa Medialna: Paweł Kukiz jest czarny charakterem ostatnich burzliwych wydarzeń w Sejmie. Widać to chociażby po reakcjach ludzi na Facebooku czy Twitterze. Nawet tacy, którzy nigdy wcześniej polityka się nie interesowali teraz postanowili głośno wyrazić swoje zdanie dotyczące tego jak zagłosował Paweł Kukiz w raz ze swoimi przybocznymi.

Czytaj tez: Nowe zasady w szkołach od 1 września. O tym musi wiedzieć każdy rodzic. Przesądzone

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Okazuje się, że lider Kukiz’15 odwołał swój występ w programie Grafitti na antenie Polsat News, zamiast tego poinformował, że wyśle „głównego winowajcę” całego zamieszania. Na antenie pojawił się Jarosław Sachajko, który „wytłumaczył”, że doszło do pomyłki a oni tak naprawdę chcieli zagłosować „przeciw” a nie „za”. Dalej było tylko gorzej…

Ustawa medialna: Paweł Kukiz nie pojawił się w programie, Sachajko tłumaczył jak głosował i dlaczego

Zawsze jak są głosowania, to posłowie otrzymują listy i instrukcje. Poseł prowadzący pokazuje jak należy głosować. Wczoraj ja pokazywałem jak głosować —wyjaśnił Sachajko tłumacząc, że posłowie pomylili się i zagłosowali niewłaściwie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nadal polityk stwierdził, że głośne zachowanie na sali, tupanie i wrzaski mocno przeszkadzały w pracy co dodatkowo wprowadziło zamieszanie i przyczyniło się do pomyłki.

To nie jest Sejm, to wygląda gorzej niż cyrk — stwierdził.

Zaprezczył równiez, że podczas zasądzonej dwugodzinnej przerwy dochodziło do przekupywania posłów.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nie było żadnego „kupczenia”. Tutaj cały czas ktoś uważa, ze polityka powinna być kupczeniem za stanowiskami ministerialnymi, skarbu państw

Red. Marcin Fijołek zapytał również posła Sachajko o to dlaczego kukizowcy poparli projekt medialny zaproponowany prze obóz rządzący.

Zobacz także: Skandal po głosowaniu! Posłanka opozycji w pośpiechu usuwa wpisy. To się nie mieści w głowie

Sprzedanie przez TVN 100 proc. udziałów spółce „Discovery”, która założyła w Europie spółkę, to jest obchodzenie polskiego prawa i my uważamy, ze należy siebie traktować poważnie — odpowiedział poseł Sachajko.

Pozostałe koncerny medialne amerykańskie potrafią czytać polskie prawo i mają 49 proc udziałów —dodał po chwili gość Polsat News.

Ustawa Medialna: Teraz postanowili głośno wyrazić swoje zdanie dotyczące tego jak zagłosował Paweł Kukiz w raz ze swoimi przybocznymi.
Ustawa Medialna: Teraz postanowili głośno wyrazić swoje zdanie dotyczące tego jak zagłosował Paweł Kukiz w raz ze swoimi przybocznymi.

Polecamy również:

Właśnie weszły obostrzenia! Bardzo śmiertelna choroba znowu pojawiła się w Polsce! Nie ma na to leku

Ogromne kary finansowe za brak szczepienia? Szokująca propozycja!

Ciężko chorzy na COVID-19 zdrowieją w 5 dni, wszystko przez ten lek!

Pilne ostrzeżenie Ministerstwa! Uważaj i ostrzeż bliskich

Ma twarz anioła i… ciało diabła. Od szyi w dół widok mocno szokuje

Nowy znak na polskich drogach! Musisz go znać i wiedzieć jak się zachować

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →