To dlatego Pochanke odchodzi z TVN? Zdradzamy kulisy odejścia dziennikarki

Justyna Pochanke odchodzi w powyborczy poniedziałek z TVN, a także z TVN24, następnie jej mąż idzie w jej ślady. Para od lat kojarzona była z prywatną stacją telewizyjną. Wiemy już, co było przyczyną takiej decyzji.

Media w powyborczy poniedziałek zelektryzowała wiadomość o tym, że Justyna Pochanke, po wielu latach współpracy postanowiła zrezygnować z pracy w TVN, a także TVN24. Podobną decyzję chwilę później podjął jej mąż, który w koncernie TVN był doradcą do spraw programów informacyjnych. Małżonkowie od lat kojarzeni byli głównie w TVN-em. Dziś wiemy co stało za tak nagłą decyzją.

Czytaj też: Czy to koniec TVN-u i Faktu?Kaczyński zapowiada repolonizację mediów w Polsce.

Justyna Pochanke odchodzi z TVN, a także z TVN24, jej mąż robi to samo. Co się stało?

Ten zawód to moja pasja – dostałam więcej niż sobie wymarzyłam i dałam z siebie, ile mogłam. Za wszystkie lata z całego serca dziękuję ludziom, z którymi pracowałam i którzy nigdy nie zawiedli, ekipie Faktów i TVN24. Widzom, bo byli dla mnie siłą i dowodem na to, że nie wszystko da się podzielić. I Mariuszowi Walterowi, bo stworzył to miejsce. Nie pożegnałam się na antenie i dobrze. Fakty nigdy nie były łzawe” – wyznała w poniedziałek Justyna Pochanke

Zobacz również: Ewa Minge stanęła w obronie wyborców Andrzeja Dudy. Zwróciła się z apelem do Trzaskowskiego

Jednak ani dziennikarka i jej mąż, ani stacja telewizyjna TVN do dzisiaj nie wyjaśniła powodów jakie stały za taką decyzją doświadczonej dziennikarki. NA ten temat wypowiedział się tylko Michał Samul, szef pionu informacji TVN i redaktor naczelny Faktów.

„Szanujemy decyzję Justyny, choć przyjmujemy ją ze smutkiem. Pierwszym poważnym dziennikarskim sprawdzianem dla TVN24 był atak na World Trade Centre w 2001 roku i to właśnie Justyna relacjonowała go na żywo na oczach całej Polski. Podobnie jak wiele następnych istotnych, dramatycznych i doniosłych wydarzeń” – wyznał Samul.

Dzisiaj media donoszą z dużą dozą prawdopodobieństwa, że za decyzją małżonków o rezygnacji z pracy w TVN ma decydować decyzja o wyprowadzce za granicę, a nie jak sądzono dotychczas zmiana pracy na inną stację informacyjną.

Źródło: WP

Polecamy także:

Kupiłeś to? Natychmiast zwróć do sklepu. Może zagrażać zdrowiu i życiu

Jackowski ostrzega Andrzeja Dudę. Najnowsza wizja się nie spodoba

Agnieszka Woźniak-Starak zaskoczyła swoich fanów. Jest niesamowicie utalentowana

, , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →