Gwiazdor „Tańca z gwiazdami” był na dnie. Jego życie było piekłem

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Qczaj, czyli Daniel Kuczaj to znany trener personalny, którego treningi można oglądać w serwisie YouTube. Niedawno wziął udział w show stacji Polsat „Taniec z gwiazdami”. Pozytywnie nastawiony do życia trener postanowił dobrze się bawić podczas swojego udziału w programie. Jednak jego życie nie zawsze było takie wspaniałe. Qczaj szczerze wyznaje z jakimi demonami musiał walczyć w przeszłości, jego problemem był alkohol.

Dotąd mało znany celebryta, który pokazywał się raczej tylko w serwisie YouTube, Qczaj, czyli Daniel Kuczaj zaskarbił sobie rzeszę nowych fanów dzięki swoim występom w tanecznym show stacji telewizyjnej Polsat pod tytułem „Taniec z gwiazdami”. Daniel zajął dopiero 7 miejsce, ale jego radosne i luźne podejście do życia sprawiło, że widzowie niemal od razu go pokochali.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CZYTAJ TEŻ: Znany polski muzyk pedofilem? Zeznania ofiar mrożą krew w żyłach

Daniel Kuczaj jest trenerem personalnym, który swoje treningi pokazuje na filmach umieszczanych w serwisie YouTube. Patrząc na jego rozświetloną i uśmiechniętą twarz trudno sobie wyobrazić, że mógł się za nią kryć mrok. Jeszcze nie tak dawno temu Qczaj miał olbrzymie długi oraz przyznał w jednym z wywiadów, że olbrzymim problemem był dal niego alkohol.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Qczaj przyznaje, alkohol był problemem!

Daniel Kuczaj, czyli Qczaj (YouTube) przyznał, że kiedyś problemem był alkohol. Możesz go znać z występu w programie Taniec z gwiazdami (Polsat)
Fot.: Daniel Kuczaj, screen/ YouTube

Słynny trener miał kiedyś wielkie problemy. Ale dziś święci triumfy, osiągnął to dzięki samozaparciu i ciężkiej pracy, ale nie zawsze było tak różowo.

„To nie jest tak, że mi się to udało w ciągu tych 2 lat. Pracowałem na to wieloma upokorzeniami, wieloma momentami takimi, w których myślałem, że już wszystko straciłem, momentami gdzie musiałem dzwonić do banku i błagać, żeby nie brali mi mieszkania. Ludzie widzą to, co jest teraz (…) ale nie mają świadomości ile było poza tym”. Komentuje znany także z Instagrama trener.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gąsiewska dodała zdjęcie z szokującym „gadżetem”. Fani od razu to skomentowali

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Daniel Kuczaj nie wstydzi się swojej przeszłości i odważnie o tym opowiada, wie że najgorsze już za nim. Najpierw próbował swoich sił w aktorstwie, przez trzy lata występował na deskach teatru Buffo, później z braku pieniędzy musiał zostać fryzjerem. Ale jego pasją od zawsze była siłownia i w końcu udało mu się połączyć przyjemne z pożytecznym. Dlatego został trenerem personalnym. Teraz dodatkowo wystąpił w „Tańcu z gwiazdami” w telewizji Polsat.

Daniel Kuczaj, Qczaj i alkohol

Qczaj nie owija w bawełnę twierdząc, że miał olbrzymi problem z alkoholem, był uzależniony. Było to spowodowane sytuacją w domu rodzinnym, gdzie ojciec był alkoholikiem i terroryzował całą rodzinę. Gdy Kamil wyszedł już na prostą postanowił załatwić sprawę raz na zawsze i zabrał stamtąd matkę oraz swoje siostry. Dzięki temu sytuacją rodzinna się uspokoiła.

źródło: Pikio.pl

POLECAMY:

Gwiazda serialu „Zniewolona” w Tańcu z gwiazdami!
Gessler szykuję coś spektakularnego! Fani zachwyceni
Nowy kłopot Kurdej Szatan z show „Taniec z Gwiazdami”. Konflikt się zaognia
Jakubiak ujawnia kłamstwo po marszu LGBT! Z tego się nie wytłumaczą (foto)
Mocne wyznanie pobitego księdza! Przekaż dalej
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →